Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Banka Kombetare Tregtare BKT

Banka Kombëtare Tregtare është nje nga bankat më te konsoliduara në Shqipëri.Banka ka marre gjate viteve çmime të shumta për shërbimet e saj, duke e vleresuar si Banka e Vitit nga organizata të ndryshme.

BKT është banka e dytë me e madhe dhe banka më e vjetër tregtare në Shqipëri me një total prej 2.3 miliardë USD në asete dhe 1.9 miliardë dollarë në depozita. Rrjeti i BKT përfshin 83 degë, nga të cilat 59 janë të vendo...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Bul. Zhan. d'ark, Tirane
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: 042 281 554
  • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Rrogozhinë, Shqipëri 25-10-2019 edhe 10 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Ekonomist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
25-10-2019
Data e fillimit të punës
06-10-2019

Përshkrimi

Asst. Drejtues Operacionesh - Dega Rrogozhinë

Detyrat

Të sigurohet që kërkesat e klientëve të plotësohen në kohë nga shërbimi përkatës.Të koordinojë bashkëpunimin midis shërbimeve me klientin, me veprimtaritë e tjera brënda degës si dhe me njësitë e Drejtorisë së Përgjithshme. Të kryejë kontrollin e plotë të transaksioneve, duke bërë dhe autorizimin e tyre. Të kontrollojë mbylljen përfundimtare të ciklit ditor të operacioneve, e për këtë të njoftojë për mbylljen e veprimeve të ditës në Departamentin e Teknologjisë së Informacionit. Të analizojë raportet ditore që gjenerohen nga sistemi. Gjithashtu të kontrollojë situatën ditore dhe zhvillimet e mundëshme. Të organizojë fillimin e punës ditore të arkëtarëve, duke bërë kontrollin e limiteve dhe kërkesave që ata kanë. Të zbatojë rreptësisht kuadrin ligjor dhe atë rregullues për parandalimin e pastrimit të parave. Të kontrollojë që dokumentacioni për veprimet e ndryshme bankare të jetë i plotë. Përgjigjet për rregullshmërinë e dërgesave të fondeve në filialet e Bankës së Shqipërisë, bankat e nivelit të dytë dhe në Drejtorinë e Përgjithshme. Të ushtrojë kontroll dhe të monitorojë të gjitha taksat, tatimet dhe detyrimet e njësisë ndaj të tjerëve në mënyrë që ato të paguhen në kohë.

Kualifikimet

Të zotërojë cilësitë e kërkuara nga rregulloret e brëndshme të Bankës. Të jetë njohës i mirë i rregulloreve në fuqi të bankës dhe të sistemit bankar. Të jetë diplomuar në Fakultetin Ekonomik. Të ketë eksperiencë minimumi 5 vjecare te njejtit pozicion dhe njohuri të thella bankare. Të ketë njohuri shumë të mira në përdorimin e kompjuterit. Të ketë aftësi prezantimi dhe koordinimi të punës në grup. Njohja e gjuhës angleze është avantazh.

Shënime


Aplikimet duhet te kryhen nepermjet faqes tone zyrtare www.bkt.com.al deri ne daten 06/10/2019.


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".