Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Eranda Lab

Eranda Lab prodhon për te tretet, ushqime ditetetike në pluhur, kapsula, e tableta. E afte të plotësoje nevojat e secilit klient duke studiuar dhe zhvilliuar produkte sipas porosise. Ajo prodhon ne paketime të mëdha dhe të vogla. Ne ambientet e saj ndodhen dy laboratorë të brendshme testimi (kimike dhe mikrobiologjike), që sigurojnë cilësinë e çdo prodhimi. Eranda Lab ofron një shërbim të plotë ku kombinohen profesionalizmi d...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rruga Albanet, Ish Kompleksi i Derrave, Kamze
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: 047210123
  • Mobile: 695540263
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 26-10-2019 edhe 11 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Ekonomist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
26-10-2019
Data e fillimit të punës
14-10-2019

Përshkrimi

ERANDA LAB SH.P.K, Tirane, ofroj vend pune Ekonomiste (F) Laborator prodhimi suplementesh ushqimore, kerkon per nevojat e saj nje ekonomiste me orar te plote. KOMPANIA JONE OFRON: Kushte shumë të mira pune. Ambjent dinamik dhe bashkohor. Pagë të kënaqshme. Te interesuarat te dergojne CV ne adrsen e email: [email protected]

Detyrat

Rregjistrimi i importeve/exporteve Rregjistrim te faturave te blerjes e shitjes Rregjistrim i bankes Mbajtje e arkes dhe shpenzimeve Mbajtja e hyrje- daljeve dhe gjendjes se magazines ne sistem Levizje te ndryshme neper zyra/banka/dogana etj ne varesi te nevojave te kompanise Detyra te tjera te ngjashme

Kualifikimet

Diplomë Universitare ne Ekonomi, Dega Financë – Kontabilitet; Të zotërojë paketen MS Office (Excel-i është domosdoshmëri) Te njohe mire programin Financa 5 Njohuri të mira të gjuhës Angleze dhe asaj Italiane; Aftësi analitike dhe organizative Aftesi per te punuar ne grup Aftesi komunikuese shume te mira Aftesi per te kryer detyrat e caktuara brenda afatit te kerkuar Experience te pakten 1 vjecare ne pozicione te ngjashme


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".