Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Savatours

Sava Tours, eshte Agjensi Turistike nga me prestigjozet ne Shqiperi e cila merret me organizim udhetimesh individuale ose ne grupe per shtetas shqiptar dhe te huaj brenda dhe jashte vendit si dhe me promovimin e turizimit ne Shqiperi dhe jashte saj. Pushime ideale me Savatours. Paketa All Inclusive per plazh ne rezortet me te mira.

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rr”Brigada VIII” Nr.2, Kati 2
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: 4 2246730
 • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 23-10-2019 edhe 8 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Turizem
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Po
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
23-10-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Product Manager / incoming department (gjermanisht foles)

Detyrat

 • Pergatitja e tureve te ndryshme (kulturore, hiking,walking, leisure)
 • mbajtja e kontakteve me operatoret e huaj turistike si dhe pjesmarrja ne panaire te ndryshme me qellim gjetjen e tregjeve te reja dhe promovimin e ofertes turistike
 • prodhimi dhe reklamimi i materialeve promocionale
 • menaxhimi i buxheteve

Kualifikimet

 • diplome qe verteton njohjen e gjuhes gjermane (nivel c2)
 • diplome universitare (preferohet dega turizem/gjeografi/histori )
 • eksperience pune 3 vjecare
 • mosha 24-45 vjec
 • aftesi shume te mira komunikuese
 • njohes/e i gjeografise se shqiperise dhe i/e apasionuar pas udhetimeve
 • i afte per te punuar ne grup dhe nen presion

Shënime


Kerkohen vetem kandidate qe jane njohes shume te mire te gjuhes gjermane

Ju lutem dergoni CV tuaj ne adresen e emailit: [email protected]
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".