Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
TSTS Group

Kompania TSTS Group e njohur nga Autoritetet Shqiptare dhe ato Panameze si Qendra e Trajnimit dhe Punësimit Detar, ofron vende të ndryshme pune në Krociera, Tragete, Anije mallrash, Jahte, etj. Aktualisht kjo kompani përfaqëson në mënyrë direkte, Kompani Ndërkombëtare Lundrimi, si: GNV, COSTA Crociere, Corsica Ferries, Adria Ferries, Rizzardi Yachts, etj. Vendet e punës që ofrohen nga kompanitë që përfaqësojmë, janë pa pagesë ndë...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Lagjia 1, Rruga Taulantia, Durres
  • Durres, Shqipëri
  • Tel: +355 52 220198
  • Mobile: +355 67 20 30 620
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Sarandë, Shqipëri 23-10-2019 edhe 3 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Turizem
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
945 USD
Data e përfundimit
23-10-2019
Data e fillimit të punës
26-09-2019

Përshkrimi

Kërkohet 1 vajzë si Yacht Stewardess, për linjën Korfuz- Sarandë. Kontratë 1-vjecare. Paga 945$/muaj.

Detyrat

-Ofrimi i shërbimit me 5 yje për mysafirët dhe sigurimi i kënaqësisë së tyre. -Sigurimi i një shërbimi të shkëlqyeshëm për mysafirë, shërbim i vakteve dhe aftësi baristje kur është e nevojshme. -Mirëmbajtja e ambjenteve dhe veshjet për të ftuarit dhe ekuipazhin e jahteve, shërbimin e lavanderisë. -Dekorimin e ambjentit kur kërkohet. -Njohuri të mira për ngrënie të bukura, verëra dhe kokteile. -Mirëmbajtja e kujdesit për kabinën për mysafirë dhe pastrimi i detajuar. -Ndihmoni me inventarizimin dhe furnizimet me ushqime. -Vëmendje ndaj detaje. -Për të ruajtur një mjedis të sigurt dhe të pastër.

Kualifikimet

-Prioritet personat që dinë anglisht dhe greqisht. -Të ketë njohuri mbi kuzhinën dhe mirëmbajtjen e ambjenteve.

Shënime


Kandidatet e interesuar te dergojne CV ne formatin europass ne Anglisht ne adresen tone te e-mailit: [email protected] Zyra Tirane: Tel/Fax: +355 44 503753 Cel: +355 672030620 Zyra Durres: +355 52 220198 Cel: +355 69 6075888 Cel: +355 67 2030670


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".