Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Abissnet Sh.A.

ABISSNET është kompania e dytë më e madhe në vend që kryen veprimtarinë e saj në fushën e telekomunikacionit. Abissnet ofron disa shërbime, internet, telefoni, hosting, domain, etj. Abissnet mbulon 90% të territorit të Shqipërisë. Pranë jush duke garantuar cilësi maksimale të shërbimit. Në një kohë ku telekomunikacioni është bërë domosdoshmëri e pashmangshme e përditshmërisë, është prioriteti i tyre t’u përgjigjen nevojave tuaja...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rr.Ismail Qemali. pallati Abissnet
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: +355 4 308323 ext 223
  • Mobile: 06606603
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 22-10-2019 edhe 6 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
TIK - Teknologjia e Informacionit dhe Komunikacionit
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
22-10-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Shoqëria “ABISSNET”sha është shoqëri lider në vend në fushen e komunikimeve elektronike, në lidhje me ofrimin e shërbimit të internetit, telefonisë së palëvizsshme dhe shërbimeve audiovizive nëpërmjet internetit. Shoqëria “Abissnet”sha ka shpallur nje vend të lirë pune për "Senior Network Administrator".

Kualifikimet

Kandidati duhet të ketë: - Diplomë Bahcelor në Inxhinieri Elektronike, Telekomunikacion apo të ngjashme - 5+ vjet eksperiencë në rrjete IP - 2+ vjet eskperiencë në Switching (L2/MPLS) dhe Routing (OSPF/BGP) - 2+ vjet eksperiencë në operimin dhe mirëmbajtjen e sistemeve Cisco - Certifikata Cisco CCNA/CCNP apo të ngjashme janë një avantazh - Preferohet të ketë njohuri shumë të mira të gjuhës angleze, preferohen dhe gjuhë të tjera të huaja të dyta. - Të ketë aftësi shumë të mira komunikuese dhe drejtuese. - Aftësi për të punuar në grup.

Shënime


Kandidatet e interesuar te dergojne CV-ne ne adresen elektronike te meposhtme: E mail: [email protected] Vetem kandidatet te cilet permbushin kriteret do te perzgjidhen dhe do te njoftohen per interviste prane Departamentit te Burimeve Njerezore te Abissnet sha.


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".