Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Classic Hotel & Restaurant

CLASSIC HOTEL Hotel Classic Tirana is located near the center of Tirana in a characteristic, quiet and lively area, only 1.3 km from Scanderbeg Square, which offers the opportunity to visit some of the main points of Tirana. The hotel offers a restaurant and a bar.

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 21-10-2019 edhe 5 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Turizem
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
21-10-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Banakier(e) Bari

Kualifikimet

Kualifikimet:

• Minimalisht 2 vjet eksperince te ngjashme ne Bar ose Restorant si Banakier(e)

• Aftesi shume te mira komunikuese me klientet dhe koleget

• I vemendshem dhe I kujdesshem ndaj detajeve

• Njohuri te mira te gjuhes Italiane dhe Angleze

• Flesibilitet per te punuar me turne (turn i pare dhe i dyte)

Shënime


Shenime:

• Kushte shume te mira pune

• Page e kenaqshme ne varesi te eksperiences

• Vleresim ne baze te performances se treguar

Aplikimi:

• Per te aplikuar per kete mundesi te interesuarit te dergojne CV dhe dokumentet perkatese duke permendur pozicionin per te cilin aplikojne ne adresen e emailit [email protected]

• Vetem kandidatet e perzgjedhur do te kontaktohen per intervista.
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".