Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
duapune.com

Duapune.com është portal lider që operon në Shqipëri, Kosovë dhe Maqedoni, me mbi 10 vite përvojë në tregun e punësimit. Qindra kompani dhe mijëra punëkërkues kanë besuar tek ne për shumë vite në të qënit një burim me vlerë si komunitet, në ofrimin e shpejtë të shërbimit dhe plotësimit të vendeve të punës për kompanitë nga aplikantët e databazës tonë të pasur.

Përveç portalit tonë, ne ju vijmë në ndihmë dhe kompanive bashkë...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rruga Luigj Gurakuqi, shkalla 4, kati 2, ap.8
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Prishtinë, Kosovë 21-10-2019 edhe 1 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Programues
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
21-10-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Duapune.com si pjesë e DM Consulting Services, ofron për më shumë se 15 vjet në Shqipëri dhe Kosovë shërbime të Burimeve Njerëzore të nivelit të lartë si Rekrutimi dhe Kërkimi Ekzekutiv, shërbimet e Trajnimit dhe Zhvillimit, shërbimet e Vlerësimit të Punonjësve, Trajnimit e Këshillimit të Karrierës. Në emër të një kompanie të konsoliduar në Kosovë që operon në fushën e Teknologjisë së Informacionit, jemi duke rekrutuar për një profil : Programer (Zhvillues i Softuerit) / Implementues Eprori: Drejtori i departamentit të softuerit

Detyrat

• Merr pjesë në analizën e kërkesave dhe proceseve të biznesit që duhet ti kryen aplikacioni.

• Programon dhe integron komponentet dhe modulet e aplikacioneve softuerike në bashkëpunim me ekipin për zhvillim.

• Prodhon module robuste, të qëndrueshme, të lehta për përdorim të shfrytëzuesit.

• E bën testimin inicial të komponenteve të softuerit të zhvilluar nga ai.

• Sipas kërkesës, merr pjesë në testimin e funksionaliteteve të softuerit të zhvilluar nga anëtarët tjerë të ekipit për zhvillim.

• Harton dokumentet teknike të aplikacionit.

• Harton doracakët e përdorimit të aplikacioneve softuerike.

• Implementon softuer të zhvilluar nga kompania apo palët e treta,

• Merr pjesë në përgatitjen dhe migrimin e të dhënave.

• Merr pjesë në planifikimin e trajnimeve dhe në trajnimin e shfrytëzuesve të aplikacionit.

• Të vijon trajnime dhe të certifikohet për arritjen e shkathtësive profesionale për teknologji të cilat propozohen dhe përcaktohen nga departamenti i softuerit, drejtori i departamentit dhe menaxhmenti i kompanisë.

• Të punojë në bazë të kodit etik të kompanisë, në bazë të procedurave dhe rregullave të shkruara të përgjithshme të kompanisë, të rregullave dhe procedurave të departmentit përkatës.

Kualifikimet

• Edukimi:Diplomë universitare dhe (të mirëserdhura) certifikata për kualifikime / trajnime për produkte apo teknologji specifike

• Përvoja paraprake e dëshirueshme por jo e domosdoshme.

• Cilësi të larta profesionale, aftësi për punë në ekip, prirje për saktësi

• Njohja e gjuhëve të huaja (anglishtja e domosdoshme)

• Aftësi për punë nën presion, aftësi të përcjelljes së dijes.

Shënime


Dërgoni CV tuaj në adresën email [email protected] duke specifikuar pozicionin për të cilin po aplikoni.
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".