Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
duapune.com

Duapune.com është portal lider që operon në Shqipëri, Kosovë dhe Maqedoni, me mbi 10 vite përvojë në tregun e punësimit. Qindra kompani dhe mijëra punëkërkues kanë besuar tek ne për shumë vite në të qënit një burim me vlerë si komunitet, në ofrimin e shpejtë të shërbimit dhe plotësimit të vendeve të punës për kompanitë nga aplikantët e databazës tonë të pasur.

Përveç portalit tonë, ne ju vijmë në ndihmë dhe kompanive bashkë...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rruga Luigj Gurakuqi, shkalla 4, kati 2, ap.8
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Prishtinë, Kosovë 21-10-2019 edhe 1 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Administrator rrjeti
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
21-10-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Duapune.com si pjesë e DM Consulting Services, ofron për më shumë se 15 vjet në Shqipëri dhe Kosovë shërbime të Burimeve Njerëzore të nivelit të lartë si Rekrutimi dhe Kërkimi Ekzekutiv, shërbimet e Trajnimit dhe Zhvillimit, shërbimet e Vlerësimit të Punonjësve, Trajnimit e Këshillimit të Karrierës. Në emër të një kompanie të konsoliduar në Kosovë që operon në fushën e Teknologjisë së Informacionit, jemi duke rekrutuar për një profil : Administrator i Sistemeve të TIK Vartësit : Helpdesk / Operatori i Sistemeve Eprori : Udhëheqësi i Departmentit të TIK

Detyrat

Përgjegjësia e Administratorit të Sistemeve të TIK është specifikimi, vendosja dhe mirëmbajtja e sistemeve për infrastrukturën e TIK të kompanisë tonë dhe për klientë. 

  • Specifikimi i serverëve, stacioneve punuese, storage-ave, switch-ave, router-ave, firewall-ave, sistemeve operative, softuerave për virtualizim, softuerëve antivirus, softuerëve RDBMS (bazave të të dhënave), softuerëve për shkëmbim dhe organizim të informatave (portalet dhe exchange serverët) si dhe softuerëve tjerë të cilët shërbejnë për administrimin dhe mirëmbajtjen e sistemeve të TIK etj. të brendeve HP, HPE, IBM, Lenovo, Dell, CISCO, Mikrotik, ASUS, Microsoft, VMWare, Norton, etj. 
  • Planifikimi i instalimeve dhe instalimi (asemblimi), vet dhe në bashkëpunim me operatorët e sistemeve.
  • Planifikimi dhe mirëmbajtja e sistemeve të sistemeve të sipërpërmendura

Kualifikimet

  • Edukimi: Diplomë universitare dhe (të mirëseardhura) certifikata të kualifikimeve / trajnimeve të caktuara profesionale 
  • Cilësi të larta udhëheqëse, njerëzore, profesionale dhe organizative, aftësi në komunikim me njerëzit, njohja e gjuhëve të huaja (anglishtja e domosdoshme), aftësi e punës nën presion

Shënime


Dërgoni CV tuaj në adresën email [email protected] duke specifikuar pozicionin për të cilin po aplikoni.
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".