Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Xhaferraj Alumin shpk

Kompania Xhaferraj Alumin Shpk me një eksperiencë prej 17 vitesh në fushën e aluminit ushtron veprimtarinë në të gjithë territorin e Shqipërisë dhe jashtë saj, duke ofruar një gamë të gjerë sistemesh dhe produktesh, si dhe duke qenë distributori kryesor i tyre. Aktiviteti i kompanisë tonë konsiston në tregtimin e materialeve të aluminit dhe ofrimin e shërbimeve të ndryshme në këtë sektor. Eksperienca shumëvjecare në fushën e...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • TIRANË: AUTOSTRADA TIRANE-DURRES, Km 4, KASHAR
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: 0676040256
 • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 23-10-2019 edhe 8 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Financier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
23-10-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

XHAFERRAJ ALUMIN SHPK me një eksperiencë prej 17 vitesh në fushën e aluminit, në tregtimin dhe ofrimin e shërbimeve të ndryshme në këtë sektor kerkon te punesoje nje Financier/e.

Detyrat

 • Mbyllja e pasqyrave financiare vjetore, Pergatitja e raporteve financiare dhe raportimi tek eproret perkates,
 • Te regjistroje dokumentacionin ne kontabilitet (Fatura, Arka, Banka),
 • Te ndjeki llogaritjen dhe pagesat e Detyrimeve ( Tvsh, Tatim Fitimin, Sigurimet Shoqerore e Shendetesore, Tap) si dhe rakordimi me Organet Tatimore; Rakordime me bankat, balancat e llogarive mujore, kontrolli saktesise se regjistrimeve te transaksioneve bankare ne kontabilitet,
 • Te planifikoje dhe te propozoje strategji ne funksion te parashikimit te rezultatit financiar te shoqerise.

Kualifikimet

 • Te kete mbaruar Arsimin e Larte ne Fakultetin e Ekonomise , preferohet Finance-Kontabilitet,
 • Te kete eksperience pune mbi 3 vjet,
 • Te njohe shume mire dokumentacionit financiar si dhe legjislacionin ne lidhje me fushen perkatese,
 • Te kete njohuri shume te mira te programeve financiare, preferohet Alpha web,
 • Te njohe shume mire programet baze te paketes Microsoft Office,
 • Te kete njohuri shume te mira te Gjuhes Angleze,
 • Te kete kapacitete te zgjidhjes se problemeve me pergjegjesi dhe efektivitet ,
 • Te kete aftesi per te bashkepunuar ne grup dhe inisiative vendimarrese per operacionet financiare te shoqerise.

Shënime


Mirepresim te gjithe kandidatet e interesuar te dergojne aplikimin e tyre ne adresen: [email protected]

me subject: Aplikim Financier/e.

Ju informojme se vetem kandidatet e perzgjedhur do te njoftohen per interviste. Aplikimet mbyllen me 23 Tetor 2019 ***Te gjithe aplikimet do te trajtohen me kondencialitet te larte.

Fotografi
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".