Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
DeltaGroup

Delta Group është një udhëheqës i koncepteve të reja në fushën e ndërtimit. Prezenca e produkteve të Delta Group jo vetëm në Shqipëri e rajon por edhe përtej këtyre kufijve tregon edhe njëherë potencialin e këtij grupi për të përmbushur çdo kërkesë të konsumatorit në gamë, cilësi dhe çmim. Delta Group ndodhet me seli në Tiranë dhe nën ombrellën e saj janë kompanitë tashmë shumë të njohura për tregun vendas dhe atë ndërkombëtar si...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Delta Group, Tirana Km. 1.5, Tirana - Durrës
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: 355 42 407445
  • Mobile: 355 68 20 60 749
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 26-09-2019 edhe 8 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Po
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
26-09-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Key account manager

Kualifikimet

Për këtë, ju ftojmë të aplikoni për pozicionin: Key account manager
Kriteret që duhet të përmbushin kandidatët:
  • Të ketë përfunduar arsimin e lartë.
  • Aftësi të mira menaxhimi dhe organizimi.
  • Eksperiencë në fushën e shitjes.
  • Mosha e preferuar 25-35 vjec.
  • Lejë drejtim automjeti.

Shënime


Si të aplikoni:
Për të aplikuar për këtë mundësi, ju lutem dërgoni CV me foto dhe dokumentat tuaja plotësuese, duke përcaktuar pozicionin për të cilin aplikoni, në adresen : [email protected]

Ju do të kontaktoheni nga burimet njerëzore, DELTA GROUP, vetëm nëse CV dhe dokumetat tuaja plotësuese do të klasifikohen / seleksionohen nga skuadra jonë e vlerësimit.

DEUTSCHCOLOR Sh.a
Rruga “Aleksandri i Madh” Tiranë
[email protected]
www.deutschcolor.de


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".