Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Geci shpk- Tirana International Hotel

Tirana International Hotel & Conference Center is located in Tirana City Center; next to Tirana Municipality, Ministry of Economy, Ministry of Transport, Ministry of Agriculture, Ministry of Justice, Ministry of Defense, Bank of Albania, National Museum, Opera House and Art Gallery. Meanwhile, several Embassies and business institutions are within a walking distance. Accommodation in one of our 168 rooms and suites is a unique e...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Sheshi Skenderbej
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: +35542234185
 • Mobile: +355674000330
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 10-10-2019 edhe 20 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Inxhinier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
10-10-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

GECI Shpk

INXHINIERE TOPOGRAF

Kandidatët duhet të plotësojnë këto kritere:
 • Të kenë perfunduar studimet e larta ne degen Gjeodezi.
 • Te kete eksperience pune mbi 7 vjet ne objekte civile ndertesa te larta.
 • Te kete njohuri te mira mbi ndertimin e rrjetevegjeodezik.
 • Te jete i gatshem per te punuar me kohe te plot prane kompanise sipasnevojave te saj.
 • Të ketë aftësi shumë të mira planifikimi dhe organizimi pune.
 • Të ketë njohuri shumë të mira te programeve inxhinierike dhe kompjuterike.
 • Të kete njohuri shume te mira te gjuhës angleze.

Të gjitha kriteret e mësipërme duhet të jenë të shoqëruara me referencat përkatëse me numra kontakti.

Per aplikime Kontaktoni
Geci SHPK
Tirana International Hotel
Sheshi Skenderbej,

Tel./Fax. +355 4 227 07 23
Email: [email protected]
Cel: 067 40 60 370 / 068 20 78 499
www.geci.com.alDërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".