Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Index Group

Prodhime reklamash, dizenjime, printime, stampime, grafike dhe të gjitha produktet e nevojshme për reklamim biznesesh në media të shtypur dhe audiovizive. Konsulencë në fushën e mediave, marketingut, reklamave etj.

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 09-10-2019 edhe 22 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxhim
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
09-10-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania e reklamave Index Advertising, kerkon te punesoje Account Manager me eksperience.

Detyrat

Pergjegjesite:

 • Krijon dhe miremban listen dhe kontaktet e klienteve
 • Menaxhon kerkesat dhe porosite e klienteve
 • Ploteson dhe dergon Oferta dhe Fatura
 • Regjistron faturat e blerjes dhe shitjes ne sistemin e kompanise
 • Krijon dhe nxjerr raporte mujore ne lidhje me shitjet dhe blerjet e kompanise
 • Menaxhon nevojat e blerjeve te ndryshme te kompanise

Kualifikimet

Kualifikimet dhe pergjegjesite:

Kualifikimet:

 • Diplome Bachelor (preferohet ne fushen e Marketingut/ ose Shkencave Sociale).
 • Minimumi 2 vite pervoje ne pozicione te ngjashme ne Agjensi Prodhimi Reklamash / Marketing / Shitje.
 • Aftesi shume te mira komunikimi.
 • Etike shume e mire pune.
 • I/E afte te punoje ne grup dhe ne menyre te pavarur.
 • Vemendje ndaj detajeve.
 • Aftesi shume te mira ne menaxhimin e kohes.
 • Njofuri ne fushen financiare
 • Njohuri te gjuhes angleze

Shënime


Mund te aplikoni duke derguar Cv dhe portofolin e puneve tuaja ne adresen: [email protected]
Cel. : 069 20 63 623 / 067 60000 18


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".