Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
SHKK FED invest

SHKK "FED invest" është një institucion financiar i ndërtuar mbi parimet kooperative. Misioni ynë është që të ofrojmë gamë të gjerë produktesh dhe shërbimesh financiare, veçanërisht ndaj popullsisë që jeton në zonat rurale të Shqipërisë, me qëllim rritjen e përfshirjes financiare dhe reduktimin e përgjithshëm të varfërisë. Ne operojmë në mënyrë miqësore, duke përdorur teknologji bankare moderne.

Shoqëri Kursim -Krediti "...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rruga Qemal Stafa, mbrapa pazarit te ri, pll.9 katesh, kati 2
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: 042251910
  • Mobile: 042251910
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Kavaje, Shqipëri 22-09-2019 edhe 5 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Analist kredie
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
22-09-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

SHKK FED invest, institucion me aktivitet të suksesshëm 27 vjeçar në financat rurale, shpall konkurimin për vend të lirë pune, në pozicionin:

“Analist Kredie” për rrethin Kavaje.

Detyrat

Përgjegjës për ndjekjen dhe zgjerimin e shërbimeve financiare në zonat urbane dhe rurale, në degët e SHKK FED invest të rrethit përkatës.

Kualifikimet

1.Arsim i Lartë për Ekonomi.
2.Eksperiencë profesionale mbi 3 vjet (përbën avantazh eksperienca në sistemin bankar ose të mikrokredisë).
3.Të jetë banues i rrethit për të cilin aplikon.
4.Të njohë dhe t’i përdorë mirë programet bazë të punës në kompjuter.
5.Të ketë aftësi të mira komunikuese, organizative dhe të punës në grup.
6.Njohja e gjuhës angleze përbën avantazh.

Shënime


Paga dhe kushtet e punës janë konkurruese.

Të interesuarit duhet të paraqesin, pranë SHKK FED invest, Departamenti i Burimeve Njerëzore, në adresat e e-mailit: [email protected] ose [email protected], dokumentat e mëposhtme:
- Kërkesë për punësim.
- CV në gjuhën Shqipe.

Aplikimet pranohen deri më datë 22.09.2019.
Vetëm aplikantët fitues nga seleksionimi i CV- ve, do të njoftohen për fazat e mëtejshme të konkurimit.


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".