Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Megatek Albania

Megatek S.A is the biggest Do-IT-Yourself wholesale and retail store in Albania. Megatek S.A is part of Teqja Group International, a group of privately owned and anonymous Companies with long experience in the Albanian and regional market offering a vast range of products and services, ranging from mail & logistics to production of industrial materials. The group consists of the following companies: * “Teqja international...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • KM i 7 Autostrada Tirane - Durres
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: +355 4 23 88 / 315
  • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 09-10-2019 edhe 22 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
09-10-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Qellimi i Pozicionit: Siguron asistence dhe sherbim te shkelqyer ndaj Klienteve.

Detyrat

Detyrat dhe Pergjegjesite:
•Mirepret me etike te larte profesionale cdo Klient qe interesohet per produktet e departamentit.
•Kupton nevojen e klientit perkates, duke degjuar me vemendje maksimale kerkesen e Klientit.
• Ndihmon klientin ne gjetjen e produkteve per te cilat Klienti eshte i interesuar.
• Ofron keshilla, te cilat i vijne ne ndihme Klientit, dhe u pergjigjet me dedikim pyetjeve te Klientit.
•Finalizon procesin e shitjeve te produkteve ne perputhje me nevojen e Klientit.
•Ne bashkepunim me Supervizorin perkates kontrollon ekzpozimin per te mbushur stokun dhe angazhohet ne sistemin e stokut ne nivelin e kerkuar.
•Rivendos ne vendet e duhura te gjitha produktet te cilat jane vendosur ne vendin e gabuar nga ana e Klienteve.
•Detyra te tjera sic nevojiten/kerkohen.

Kualifikimet

Kualifikimet dhe Aftësitë e Kërkuara:
Edukimi: Te kete perfunduar studimet e larta ne degen Hortikulture.
Eksperiencë pune: Preferohen eksperiencat e ngjashme te punes.

Aftësite:
•Te jete i gatshem dhe i afte te punoje ne grup.
•Te pelqeje punen me njerezit.
• Te jete i dobishem dhe i sjellshem.
• Te paturit e nje paraqitje te denje eshte kerkese.
• Njohuri te mira te produkteve.

Shënime


Procedura e Aplikimit:
Per te aplikuar per kete pozicion, ju lutemi dorezoni CV – ne e detajuar tek Divizioni i Burimeve Njerezore nepermjet njeres nga menyrat si ne vijim:
1. Me e-mail: [email protected]
2. Duke derguar me poste ne adresen e meposhtme:
MEGATEK S.A
Divizioni i Burimeve Njerezore
Autostrada Tirane-Durres km 7.
Tirana, Albania


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".