Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Megatek Albania

Megatek S.A is the biggest Do-IT-Yourself wholesale and retail store in Albania. Megatek S.A is part of Teqja Group International, a group of privately owned and anonymous Companies with long experience in the Albanian and regional market offering a vast range of products and services, ranging from mail & logistics to production of industrial materials. The group consists of the following companies: * “Teqja international...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • KM i 7 Autostrada Tirane - Durres
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: +355 4 23 88 / 315
  • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 09-10-2019 edhe 22 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Informatike ekonomike
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Po
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
09-10-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

MEGATEK, hipermarketi me i madh i tipit “Do It Yourself” ne Shqiperi. i cili ofron shitje me shumice dhe pakice, po kërkon te punesoje:
Specialist ne Sistemet e Informacionit

Detyrat

Qellimi i pozicionit:
  • Asiston ne manaxhimin dhe mirembajtjen e sistemeve te informacionit dhe ato te raportimit te kompanise. 
  • Perdor keto mjete per te shtuar vlera proceseve te biznesit.

Kualifikimet

Aftesite dhe Kualifikomet:
Edukimi: Diplome universitare ne fushat e lidhura me IT. Preferohet dega Informatike - Ekonomike.
Eksperienca: Te pakten 1 vit eksperience pune ne pozicione te ngjashme. Perdorimi dhe mirembajtja e sistemeve ERP ne te kaluaren perben avantazh.

Aftesite:
•Aftesi shume te mira komunikuese dhe menyre e shkelqyer bashkepunimi me koleget.
•Njohuri te mira te arkitektures dhe administrimit te RDBMS, vecanerisht Microsoft SQL Server 2005 dhe lart.
•Njohuri te mira te platforms Windows Server family .
•I mire ne gjuhet e programimit, sidomos T-SQL dhe .net. Njohuri bazike te rrjeteve. I etur per te njohur teknologjite e reja.
•Aftesi per te punuar ne skuader.
•Njohuri shume te mira te gjuhes angleze.

Shënime


Procedura e Aplikimit: Per te aplikuar per kete pozicion, ju lutemi dorezoni dokumentet e me poshte permendura:
1. CV te detajuar
2. Listen e notave tek Divizioni i Burimeve Njerezore nepermjet njeres nga menyrat si ne vijim:

1. Me E-mail: [email protected]
2. Duke derguar me poste ne adresen e meposhtme:
MEGATEK S.A
Divizioni i Burimeve Njerezore
Autostrada Tirane-Durres km 7.
Tirana, AlbaniaDërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".