Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Megatek Albania

Megatek S.A is the biggest Do-IT-Yourself wholesale and retail store in Albania. Megatek S.A is part of Teqja Group International, a group of privately owned and anonymous Companies with long experience in the Albanian and regional market offering a vast range of products and services, ranging from mail & logistics to production of industrial materials. The group consists of the following companies: * “Teqja international...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • KM i 7 Autostrada Tirane - Durres
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: +355 4 23 88 / 315
  • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 09-10-2019 edhe 17 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Specialist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Po
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
09-10-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Qellimi i Pozicionit: Te menaxhoje procesin e hartimit,rishikimit dhe kontrollit periodik te procedurave te brendshme te kompanise.

Detyrat

•Harton procedura te reja dhe dokumentacionin ndihmes per aplikimin e tyre ne varesi te kerkesave dhe nevojave te komapnies.
•Bashkepunon me departamentet perkatese duke u konsultuar me to mbi hartimin apo rishikimin e procedurave.
•Pergatit historikun e procedurave qe krijohen, rishikohen dhe aplikohen .
•Ruan procedurat e aprovuara ne dy gjuhe shqip dhe anglisht.
•Ushtron kontrolle per te verifikuar zbatimin e procedurave te miratuara dhe perpilon raportin perkates.
•Realizon detyra te tjera qe lidhen me kerkesat e punen, te ngarkuara nga eprori direkt.

Kualifikimet

Kualifikimet dhe Aftësitë e Kërkuara:
Edukimi: Te kete mbaruar studimet e larta: dega Administrim Biznes apo Jurisprudence.
Eksperiencë pune: Te pakten 5 vjet pune ne pozicione te ngjashme.

Aftësite:.
•Aftesi shume te mira organizuese dhe kordinuese. 
•Aftesi shume te mira planifikuese dhe monitoruese.
•Aftesi shume te mira komunikuese. 

Aftesi te tjera:
•Njohuri shume te mira te gjuhes angleze.
•Njohuri shume te mira te aplikimeve te Microsoft Office.

Shënime


Procedura e Aplikimit:
Per te aplikuar per kete pozicion, ju lutem dorezoni dokumentet e poshte permendura:
1. CV te detajuar
2. Leter Interesi tek Divizioni i Burimeve Njerezore nepermjet njeres nga menyrat si ne vijim:

2. Duke derguar me poste ne adresen e meposhtme:
MEGATEK S.A
Divizioni i Burimeve Njerezore
Autostrada Tirane-Durres km 7.
Tirana, Albania.Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".