Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Gener 2 sh.p.k.

Gener 2 is an award –winning company that has established itself as a most reputable and prestigious construction, project management and engineering name in Albania.

Over the past decades, Gener 2 has swiftly developed from a simple construction local based company to an ambitious multi industrial organization that offers quality work by being innovative, trustworthy and committed to excellence.

Gener 2 pride...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Aba Business Center, Rr. Papa Gjon Pali II
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: +35544501700
  • Mobile: +35544501700
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 08-10-2019 edhe 16 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Specialist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
08-10-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kuzhinieri ka pergjegjesine te gatuaje dhe te ekzekutoje recetat e pergatitura nga Shefi i Kuzhines.

Detyrat

-Gatuan recetat e pergatitura nga Shefi i Kuzhines;
-Inspekton vendin dhe mjetet e gatimit per ruajtur nivelin e larte te higjenes dhe pastertise;
-Peshon, mat dhe mikson perberesit sipas recetes;
-Observon dhe teston ushqimet e pergatitura me qellim per te ruajtur standartin e kerkuar te gatimit;
-Rregullon ushqimet e gatuara ne pjata sipas sasise se percaktuar dhe i ben gati per servirjen;
-Rregullon dhe ruan temperaturat e vendeve te ushqimeve (frigorifer, sobe, furre, tenxhere, etj);
-Aprovon te gjitha ushqimet e pergatitura qe dalin nga kuzhina;
-Monitoron ne menyre te vazhdueshme shijet e ushqimeve me qellim per te ruajtur standartin e kerkuar;
-Vlereson konsumimin e pritshem te ushqimit dhe ben kerkese per blerjen e asortimenteve te mbaruara;
-Koordinon dhe supervizon pune e ndihmes kuzhiniereve;
-Bashkepunon me Shefin e Kuzhines per hartimin e recetave dhe menuve te reja;
-Bashkepunon me Shefin e Kuzhines ne vleresimin e cmimeve per menute.

Kualifikimet

Diplome e shkolles se mesme;
Te pakten 3 vite eksperience pune si kuzhinier;
Te kete aftesi mjaft te mira komunikimi;
Te kete njohuri te gjuhes angleze.

Shënime


Te gjithe te interesuarit, jane te lutur qe te dergojne CV nepermjet adreses se e-mailit [email protected] ose te plotesojne formularin e aplikimit ne faqen zyrtare www.gener2.al ne seksionin “apliko online”.
* Vetem kandidatet e perzgjedhur do te kontaktohen.
* Të gjithë aplikimet do të trajtohen me konfidencialitet sipas ligjit Nr. 9887 të vendosur nga Parlamenti i Shqipërisë mbi “Mbrojtjen e të dhënave personale".


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".