Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Gener 2 sh.p.k.

Gener 2 is an award –winning company that has established itself as a most reputable and prestigious construction, project management and engineering name in Albania.

Over the past decades, Gener 2 has swiftly developed from a simple construction local based company to an ambitious multi industrial organization that offers quality work by being innovative, trustworthy and committed to excellence.

Gener 2 pride...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Aba Business Center, Rr. Papa Gjon Pali II
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: +35544501700
  • Mobile: +35544501700
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 08-10-2019 edhe 21 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Specialist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
08-10-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kamarier/e per Fine Restorant ABA 21.

Detyrat

Ne ju mirëpresim të bashkoheni me ekipin ABA Twenty First Fine Dining Restaurant. Nëse jeni të rinj për mikpritjen mund të vini tek ne duke e ditur se gjithmonë do të vlerësoheni për talentet tuaja natyrore.
Gjatë udhëtimit tuaj me ne do të trajnoheni nga një ekip ndërkombëtar me përvojë në fushën e mikpritjes.
Detyrat kryesore
•Përgatitja e tavolinave të restorantit/barit me vëmendje të veçantë në pastërti dhe rendin e enëve;
•Sjellje mikpritëse ndaj klientëve pas hyrjes;
•Të njoh në detaj menunë e restorantit dhe të jetë i pranishëm të ndihmojë klientët të zgjedhin ushqimin/pijet;
•Në marrjen e porosive ti përgjigjet cdo pyetjeje dhe të japi rekomandime për produkte të tjera (specialitete të ditës);
•Të trajtojë ankesat ose problemet e klientëve me një qëndrim pozitiv;
•Të leshojë faturat dhe pranojë pagesat në format e miratuara (cash, kk, etj.);
•Të tregojë përkushtim ndaj klientit;
•Aftësi për të punuar orë të ndryshme gjatë ditës duke përfshirë mbrëmjet, fundjavat, sipas nevojës.

Kualifikimet

Diplome e shkolles se mesme;
Te kete aftesi mjaft te mira komunikimi;
Te kete njohuri te gjuhes angleze.

Shënime


Te gjithe te interesuarit, jane te lutur qe te dergojne CV nepermjet adreses se e-mailit [email protected] ose te plotesojne formularin e aplikimit ne faqen zyrtare www.gener2.al ne seksionin “apliko online”.
* Vetem kandidatet e perzgjedhur do te kontaktohen.
* Të gjithë aplikimet do të trajtohen me konfidencialitet sipas ligjit Nr. 9887 të vendosur nga Parlamenti i Shqipërisë mbi “Mbrojtjen e të dhënave personale”.


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".