Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Partner.al

Partner.al është një kompani e cila ofron konsulencë në sektorin e shitjeve, përzgjedhje stafi për biznese në të gjithë Shqipërine & trajnime në të gjitha fushat e shitjes. Eksperienca shumë vjeçare e stafit të saj në sektorin e shitjeve dhe njohja shumë e mirë e tregut shqiptar dhe rajonal, përben një nga bazat kryesore mbi të cilat Partner.al do të mbështetet për të ofruar shërbimet e saj. Partner.al i ofron bizneseve mjetet e...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Tish Dahia Street Tirana, Albania 1022
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile: +355 67 500 777 4
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 08-10-2019 edhe 16 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
08-10-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Partner.al kërkon një Menaxher Rajonal Shitjesh për Zonën e Jugu dhe Juglindje për një klient të suksesshme që operon në fushën e distribucionit të kafesë.

Detyrat

-Menaxhon dhe ndjek marëdhëniet me klientët dhe distributorët në zonën e caktuar ;
-Ndërmerr dhe koordinon zhvillimin e plan veprimeve për të rritur shitjet;
-Planfikon dhe koordion shitjet sipas modelit/ strategjisë së kompanisë;
-Përgjegjës për gjenerimin e klientëve të rinj;
-Të informohet në mënyrë të vazhdueshme mbi zhvillimet dhe ecurinë e tregut vendas;
-Përgatit raporte të nryshme sipas kërkesave nga erpori i drejtpërdrejtë;
-Raporton në bazë ditore, javore dhe mujore tek Drejtori i Shitjeve.

Kualifikimet

-Arsim i lartë, Fakulteti Ekonomik përbën avantazh;
-Përvojë e mëparshme jo më pak se 3 vjet në distribucion,e preferueshme në atë të kafesë;
-E preferueshme me vendbanimi Fier ose Lushnje;
-Të zotërojë shumë mirë paketën MS Office;
-Të jetë person i shkathët dhe energjik;
-Aftësi shumë të mira organizative dhe komunikuese;
-Gjuhët e huaja përbëjnë avantazh;
-Të zotërojë leje drejtimi të kategorisë B.

Shënime


Të gjithë të kandidatët e interesuar mund të aplikojnë për poziconin duke dërguar CV-në në adresën e mëposhtme: [email protected]

Ps: Ju lutem përcaktoni pozicionin për cilin aplikoni në momentin që dërgoni CV-in tuaj.

Vetëm kandidatët që plotësojnë kriteret e kërkuara do të kontaktohen nga Partner.al


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".