Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
ALBANIAN MOTOR COMPANY

Në Ford, ne duam të ofrojmë diçka më shumë për klientët tanë besnikë. Për shkak se automjetet më të vjetra kanë nevojë për më shumë kujdes dhe vëmendje për të ruajtur sigurinë dhe besueshmërinë, Ford ka përgatitur një program të posaçëm të mirëmbajtjes dhe servisimit për të gjitha automjetet, FORD MOTORCRAFT. Motorcraft ofron një shërbim të plotë dhe me cilësi të lartë me një çmim të volitshëm. Kështu, Ford juaj do të vazhdojë t...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Autostrada Tirane-Durres km 10, Kashar
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: 042407990
  • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 08-10-2019 edhe 16 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Inxhinier mekanik
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
08-10-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Te punosh me me te miret!

Albanian Motor Company eshte perfaqesuesja zyrtare dhe ekskluzive e markes Ford – Lider ne Tregun Shqipetar
Shitja e automjeteve dhe pjeseve origjinale te kembimit per te gjithe automjetet Ford eshte qellimi yne.

Per te cuar ne nje nivel me lart objektivat e saj dhe per ti sherbyer me se miri cdo klienti kompania kerkon te zgjeroje stafin e servisit me nje mekanik.
Pozicioni: Mekanik

Kualifikimet

•Te pakten 5 vjet pervoje profesionale si mekanik.
•Njohuri per sistemet kompjuterike.
•Te jete i afte te punoje ne grup.

Shënime


Afati i dorezimit te CV eshte data 20 Shtator 2019 ne adresen e mailit [email protected] / [email protected]
CV duhet te shoqerohet me fotografi te bere se fundmi.
Pas perzgjedhjes nga komisioni vetem nje pjese e tyre do te perzgjidhen per te dhene intervisten prane kompanise.


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".