Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Bambus Sh.p.k

Bambus Sh.p.k

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Drenas, Kosovë 08-10-2019 edhe 19 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Specialist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
08-10-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Bambus Group" shpall vende të lira të punës për Intervistues/e në gjuhën Gjermane.

Kualifikimet

Ofrojmë:
  • Ambient miqësorë dhe modern të punës
  • Orarë fleksibil mundësi pune part dhe full time prej 09:00 deri 21:00
  • Ngritje profesionale dhe projekte atraktive
  • Pagesë për orë dhe bonuse për çdo intervistë
  • Pagesë të trustit dhe kontributeve nga ana e kompanisë

Kërkesat:
  • Njohuri të shkëlqyeshme në gjuhën Gjermane
  • Shkathëtesi te mira të komunkimit me klientë
  • Aftësi bazike të përdorimit të kompjuterit
  • Gatishmëri për punë ekipore dhe vetë inciative

Shënime


Bambus Group fton të gjithe të interesuarit të dërgoni CV-ne, ne e-mail adresen: [email protected] për informata na kontaktoni në tel 038/606012.
Bambus Group është ekskluzivisht e specializuar në kryerjen e intervistave për qëllime të hulumtimit të tregut (Market Research) në tregun ndërkombetar dhe bashkëpunon me institute me renome në Evropë.
Konkursi është i hapur deri në datën: 23.09.2019. NXITONI behuni pjesë e rritjes së Bambus Group.


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".