Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
GENERAL CONSTRUCTION & CO

GENERAL CONSTRUCTION & CO

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 08-10-2019 edhe 21 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Ekonomist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
08-10-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

GENERAL CONSTRUCTION SHPK operon ne fushen e ndertimit kerkon te punesoje nje Ekonomiste/Financiere (full time).

Detyrat

- Deklarimi online: libra blerje/shitje,sigurimet shoqerore, TVSH etj.
- Rregjistrim fatura shitje dhe blerje per shpenzime dhe te ardhura.
- Rregjistrimi i veprimeve te magazines, rakordim ne lidhje me levizjet e artikujeve.
- Plotesimin e dokumentacioneve ne per institucionet perkatese.
- Kontrolli detajuar i shpenzimeve & te ardhurave mujore te realizuara.
- Rakordime me bankat, balancat e llogarive mujore, kontrolli saktesise se regjistrimeve te transaksioneve bankare ne kontabilitet.
- Ndjekja e detyrimeve. Plotesimi i urdherpagesave dhe fatura te ndryshme.
- Pergatitja e raporteve financiare ne menyre periodike mujore, gjashtemujore dhe 1 vjecare.

Kualifikimet

Prioritet do kete kanditatet qe kan punuar ne kompani ndertimi ne pozicionin e kerkuar.
- Te kete mbaruar fakultetin Ekonomik, mosha mbi 27 vjec: Dega Finance, Kontabilitet.
- Te kete eksperience pune si financiere minimalisht 2 vjet.
- Te njohe shume mire programin e Finances 5.0/ Bilanci & Paketen office.
- Te njohe shume mire te pakten gjuhen Angleze, gjuhe te tjera si Italisht dhe Greqisht perbejne avantazh.
- Te kete njohuri te mira ne fushen e Social Marketing si (Facebook, Instagram dhe Internet).
- Saktesi dhe produktivitet, aftesi per te permbushur afatet dhe objektivat.
- Serjoziteti dhe vullneti ne pune perbejne nje nga parimet kryesora ne shoqerine tone.

Ne ofrojme:
-Page ne standartet e tregut.
-Atmosfere dinamike dhe sfiduse.
-Plan motivuese bonusash.
-Rritje rroge pas 3 mujoreshit te pare.

Shënime


Te gjithe kandidatet e interesuar duhet te aplikojne me CV-ne e detajuar ne shqip me foto bashkengjitur duke e derguar ne email:
[email protected]

Vetem Kandidatet e perzgjedhur do te njoftohen per interviste.


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".