Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Savatours

Sava Tours, eshte Agjensi Turistike nga me prestigjozet ne Shqiperi e cila merret me organizim udhetimesh individuale ose ne grupe per shtetas shqiptar dhe te huaj brenda dhe jashte vendit si dhe me promovimin e turizimit ne Shqiperi dhe jashte saj. Pushime ideale me Savatours. Paketa All Inclusive per plazh ne rezortet me te mira.

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rr”Brigada VIII” Nr.2, Kati 2
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: 4 2246730
  • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 07-10-2019 edhe 15 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Specialist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
60000 ALL
Data e përfundimit
07-10-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Savatours kerkon nje Data Analyst per kontrollin dhe mirembajtjen e sistemit te saj te rezervimeve.

Detyrat

Hedhje te dhenash ne sistem ne menyre periodike ditore. 

Planifikim shitjesh sipas kushteve te kontratave. 

Hartim raportesh te ndryshme ditore, mujoje, vjetore etj.

Analizimi i të dhënave të mbledhura prej hulumtimeve të tregut.

Prezantimi i të dhënave me gojë, në formë të shkruar, diskutimi etj

Shpjegimi dhe argumentimi i rezultateve
Ndihmesa për drejtuesit e kompanise për të paraqitur gjetjet e hulumtimeve në një mënyrë të thjeshtë dhe të kuptueshme për hartimin e Paketave te reja Turistike.

Kualifikimet

Te kete mbaruar Fakultetin e ekonomise ose shkenca matematike.
Te kete njohje te shkelqyera te paketes microsoft office
Te kete ekpserience pune te pakten 3 vjet
Te jete i/e komunikueshem dhe te jete /ei afte per te punuar ne grup
Te zoteroje shume mire gjuhen Angleze.

Shënime


Ju lutem dergoni CV tuaj ne adresen e emailit: [email protected]


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".