Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Profesionisti Recruitment Agency

Agjencia e Punësimit ‘’Profesionisti’’ pjesë e ‘’Çelësi Media Group ‘’, vjen në tregun Shqiptar me qëllim revolucionarizimin e tregut të punësimit. Për të arritur këtë qëllim ‘’Profesionisti’’ vjen si e para dhe e vetmja agjenci e cila mbulon të gjitha pozicionet e tregut të punës.

Profesionisti ofron për klientët zgjidhje reale për bizneset e tyre, nëpërmjet një shërbim rekrutimi profesional dhe cilësor. Ekipi i Profes...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rruga e Kavajes, Tirana Qendra CONDOR, Kati i 3-te Profesionisti
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: +355 042 24 19 45
  • Mobile: 355 042235128
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 07-10-2019 edhe 20 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Operator
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
07-10-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Profesionisti në emër të një Klienti është duke kërkuar kandidatë energjik dhe të motivuar për rolin Operator/e Back Office.

Detyrat

Detyrat dhe Pergjegjësite:

• Garanton rregjistrimin, mirëmbajtjen, plotësimin, rinovimin, rifreskimin, pasurimin, e databazës së klientëve të Kompanisë.

• Garanton cilësinë maksimale në hedhjen dhe plotësimin e të gjitha të dhënave në bazë të kontratave dhe dokumentacioneve përkatëse duke iu përmbajtur procedurës me rigorozitet.

• Ofron informacion, të dhëna dhe statistika, në formatet e kërkuara për nevojat e Kompanise.

• Garanton evidentimin dhe raportimin e problematikave të ndeshura gjatë procesit të punës.

• Ndjek funksionimin e portaleve dhe aplikacioneve për të garantuar mbarëvatjen e funksionimit të tyre online dhe të pasqyrimit të informacionit të hedhur.

• Kontribuon për përmirësim dhe zhvillim të vazhdueshëm të mënyrave aktuale të funksionimit me qëllim:

- rritjen e profesionalizmit të procesit të punës,

- përmirësimin e shërbimeve ndaj klientëve dhe konsumatorëve,

- përmirësimin e eficencës dhe efektivitetetit personal dhe ne nivel ekipi.

• Detyra te tjera sic nevojiten/kerkohen.

Kualifikimet

Arsimimi: Preferohet diploma universitare.

Pervoja e Punes: Përvojë të mëparshme në pozicion pune lidhur me back office dhe portale.Aftësi te tjera:

• Aftësi kompjuterike me përvojë të mëparshme në përdorimin e platformave back office me koncept media – biznes – konsumator fundor.

• Njohuri në marketing dhe shitje.

• Njohuri të plota të gjuhës italiane.

Shënime


Nëse dëshironi të jeni pjesë e një skuadre dinamike, atëhere dërgoni CV-në duke përcaktuar pozicionin për të cilin po aplikoni në: 

[email protected]
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".