Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Hib Petrol

‘HIB Petrol’ është kompani që merret me transportin dhe shitjen e derivateve të naftës në tërë territorin e Republikës së Kosovës. Produkte dhe shërbime cilësore, përgjegjësi sociale dhe integirteti, janë virtytet themelore të filozofisë tonë korporative të cilat na kanë bërë që sot të gëzojmë suksesin e një lideri në tregun e kësaj natyre. Puna në një treg sfidues jo gjithmonë është e lehtë arsye për të cilat HIB Petrol ka vendosu...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Derjtoria Qendrore, Preoc, Magj. Prishtine Shkup
  • Prishtinë, Kosovë
  • Tel:
  • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Prishtinë, Kosovë 07-10-2019 edhe 20 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
07-10-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Me qëllim të ofrimit të shërbimeve me efikase ndaj kërkesave të shtuara për sezonin veror Korporata HIB Petrol Sh.P.K, shpall konkurs për pozitat në të gjitha njësitë:
Shites ne market

Detyrat

5. SHITËS/E NË MARKET

Detyrat dhe përgjegjësitë:

Përkujdeset për tërë marketin, menaxhon raftet (vendosja dhe largimi i artikujve) dhe depon sipas standardeve të kompanisë dhe informon mbikëqyrësin për çdo parregullsi
Përkujdeset për kualitetin e artikujve, përkatësisht afatet e skadencës
Përgjegjëse për sasinë dhe freskinë e artikujve që jeni përcaktuar të kujdeseni
Përgjegjëse për mirëmbajtjen e higjienës në sektorin që përkujdeset dhe ndihmon kolegët
Informimi i vazhdueshëm tek menaxheri rreth afateve të artikujve dhe sasisë së tyre
Shërben dhe ndihmon konsumatorët për të përmbushur nevojat e tyre
Informon konsumatorët për risitë në market, ndihmon në paketimin e artikujve
Informohet nga konsumatorët për kërkesat/ ankesat e tyre dhe raporton tek menaxheri
Kujdeset që çmimet në rafte të përputhen me çmimet te arka për produktet përkatëse
Të prezantoj kuponin fiskal si dhe të bëj pagesat;
Performon edhe në detyra tjera të kërkuara nga Mbikëqyrësi Direkt.

Kualifikimet

Të ketë përfunduar së paku shkollimin e mesëm;
Të këtë përvoj pune në shitje;
Të jetë bashkëpunuese dhe kolegiale;
Të jëtë ambicioz për punë;
Mos të ketë pengesa ligjore për punë.

Shënime


Të gjithë kandidatët e interesuar për këto pozita mund të aplikojnë duke dërguar aplikacionin dhe CV : Online: përmes web faqës: http://hibpetrol.com/mundesi-punesimi/ ose duke dërguar aplikacionin në pikën më të afërt të HIB Petrol-it.


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".