Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Stella

Pompa "Stella", në tregtimin e derivateve, vepron që nga viti 2002, me tri pikat e saj, në Gjakovë dhe në Prishtinë.

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Gjakovë, Kosovë 07-10-2019 edhe 20 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
07-10-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Stella Petrol hap konkurs për shitës të derivateve në Gjakovë.

Mirepritja e klientëve dhe të kuptuarit e nevojave të tyre, dhënia e përgjigjeve profesionale në bazë të kerkesave.
T’i furnizojë klinetet me derivate sipas kërkesave të tyre
Të sigurohet që të gjitha hapësirat ku zhvillohet puna të jëtë e pastër
Zbaton detyrat e dhëna nga mbikqyrësi
Te ketë paraqitje profesionale
Përkujdeset për raftet (vendosja dhe largimi i artikujve)
Orari i punës me ndërrime
Bashkëpunon me tërë stafin

Të interesuarit të na shkruajnë në numrin e telefonit në viber +383 45 588 533 ose të dërgoni CV në emailin [email protected]


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".