Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Smart Processes shpk

Smart Processes is a software development company. For over 10 years we’ve been bringing custom and platform-based solutions to large and midsized companies in Education, Health Care, Banking, Finance, Auditing and other industries. We have also a long experience with Government Institutions (local and central) focusing on offering Public Services, Social Services, Budget Transparency Monitoring, etc. Smart Processes is an ex...

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 07-10-2019 edhe 20 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Sekretar/Asistent zyre
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
07-10-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania Smart processes shpk ofron sherbime konsulente dhe automatizim te proceseve te punes ne sektor te ndryshem te qeverisjes dhe ne sektorin privat.
Per shkak te zgjerimit te vazhdueshem kompania eshte ne kerkim te stafit te ri me deshire per rritje profesionale.


Smart processes shpk shpall pozicionin e punes: Asistente administrative.

Detyrat

 • Kerkimi dhe gjetja e zgjidhjeve efikase e te gjitha menyrave te mundshme per te bere marketing;
 • Organizon takimet ne kohe dhe me perpikmeri;
 • Planifikon planet, praktikat dhe procedurat e shitjeve;
 • Pergatit plane veprimi dhe skedule per te identifikuar klientet e rinj dhe planifikon menyren e perqasjes se kontakteve te reja;
 • Gjenerimi i klienteve;
 • Angazhim dhe suport ne realizimin e projekteve sipas nevojave te kompanise;
 • Asiston ne pergatitjen e dokumentacionit dhe materialeve te nevojshme;
 • Te menaxhoje kontaktet me klientet dhe eproret;
 • Pergatitja e raporteve dhe informacioneve per menaxhimin;
 • Sipas kerkeses kryen edhe pune te tjera qe nderlidhen me vendin e punes;

Kualifikimet

 • Diplome Universitare ose ne fazen e fundit te studimeve ne Shkenca Komunikimi dhe Sociale ose dege te tjera ekuivalente .
 • Te kete njohuri shume te mira te paketes Microsoft Office;
 • Te kete njohuri shume te mire te gjuhes Angleze;
 • Te kete aftesi shume te mira per zgjidhjen e situatave te ndryshme me efikasitet;
 • Te jete korrekte ne zbatimin e detyrave qe i ngarkohen;

Shënime


Te gjithe te interesuarit duhet te dergojne CV (me foto), si dhe te percaktojne pozicionin per te cilen aplikojne, ne email: [email protected]
Ju informojme se vetem kandidatet e perzgjedhur nga dokumentacioni i tyre do te njoftohen per interviste.


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".