Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
LUFRA

“Lufra” zë fill si një punishte e thjeshtë e improvizuar në një nga dhomat e shtëpisë, me pajisje me kapacitet të kufizuar (deri në 1000 litra qumësht në ditë). Teknologjia e përdorur realizonte vetëm një artikull: djathë i bardhë në temperaturën 84 gradë.

Për realizimin me sukses të punës ata i japin shumë rëndësi cilësisë së lëndës së parë. Ata bashkëpunojmë me fermat më të mëdha në vend, të cilat kanë nga 400 deri në...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: +355689093725
  • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 07-10-2019 edhe 15 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxhim
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
07-10-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

LUFRA kompania me fabrikën në Lushnjë, Rrogozhinë dhe një fabrikë uji në Dukat, Vlorë, por edhe me produkte prezente në të gjithë Shqipërinë po kërkon të punësojë një MANAXHERE ZYRE për zyrat në Tiranë.

Detyrat

•Manaxhimi i dokumentave, organizimi i takimeve në kohë dhe me përpikmëri;
•Mirëmban gjithë korrespondencat e zyrës në formë elektronike ose origjinale;
•Komunikon me anë të telefonit me klientë, punonjës ose partnerë të ndryshëm të kompanisë.
•Mirëmban dhe arkivon sistemin e dosjeve, korrespondencave, proçes-verbalet e takimeve;
•Zhvillon dhe formaton dokumente si dhe asiston në përgatitjen e materialeve të ndryshme të shoqërisë;
•Përgatit raporte dhe informacione për menaxhimin;
•Kujdeset për cështjet administrative të zyrës;
•Organizon dhe kujdeset për blerjen e materialeve të nevojshme për aktivitetin e zyrës;
•Pret, përcjell vizitorë të huaj ose partnerë që kanë lidhje me shoqërine

Kualifikimet

•Diplomë Universitare në degë të shkencave sociale, juridike ose gjuhë të huaj
•Njohuri të shkëlqyera të ANGLISHTES & ITALISHTES (të shkruar dhe të folur);
•Njohuri të avancuara të kompjuterit;
•Të ketë aftësi të shkëlqyera komunikimi dhe organizative;
• Paraqitje profesionale e të jetë e orientuar drejt shërbimit të klientit;
• Leje drejtimi automjeti.

Shënime


Dërgoni një CV në adresën: [email protected] me subjektin “Manaxhere Zyre – Tiranë”.


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".