Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Albital Canon shpk

1999 - Themellimi U themelua nga tre ortake shqiptare me vizionin dhe vullnetin per te ofruar produkte dhe sherbime ne fushen e teknologjise se informacionit per kliente kryesisht institucionale si dhe kompani private ne territorin e Republikes se Shqiperise.

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rr. Egnatia, L.4, Nr.51, 2001
 • Durres, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 06-10-2019 edhe 14 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
TIK - Teknologjia e Informacionit dhe Komunikacionit
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
06-10-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kerkohet nje MENAXHER (gjinia mashkull) per kompani multifunksionale TIK (IT) te nivelit te larte qe perfshin fushat kryesore te veprimtarise ekonomike per produkte / sisteme TIK ( IT ), produkte / Sisteme Sigurie (CCTV, akses kontroll etj), qender servisi dhe asistence per klientet.
Roli kryesor: njohja e produkteve specifike kryesisht TIK (IT), menaxhimi, koordinimi dhe zbatimi i projekteve te kompanise.

Personi i kerkuar duhet te jete i afte te punoje ne grup dhe te marre pergjegjesi mbi vete.

Paga mujore qe ofrohet eshte ne diapazonin nga 60.000 leke deri ne 1xx.xxx qe do te diskutohet gjate intervistes se punes dhe do te varet shume ne baze te aftesive te personit (ofrohen gjithashtu bonuse ne baze te arritjes se objektivave).

Vendi i punesimit do te jete ne Tirane tek rruga “Komuna e Parisit”.

Punesimi kerkohet me orar te plote.
(e cila nenkupton qe personi duhet te jete ne dispozicion te kompanise me orar fiks dhe i diponueshem ne telefon edhe ne oraret jo zyrtare).

Detyrat

 • Te kete aftesi komunikimi shume te mira me stafin dhe me klientet;
 • Te kete njohuri shume te mira per produkte informatike TIK (IT);
 • Te kete perfunduar plotesisht ciklin e shkollimit te larte, ku fusha e shkencave TIK perben avantazh kryesor;
 • Te kete njohuri te mira teorike dhe sidomos praktike per Sistemin e Prokurimit Publik shqiptar
 • Te zoteroje mire gjuhen Angleze (shkrim/lexim), njohja e gjuhes italiane perben avantazh;
 • Preferohet te kete experienca te meparshme pune ne kete sektor dhe ne kete pozicion;
 • Mosha e preferuar duke filluar nga 26 Vjeç deri ne 40 vjeç;
 • Preferohet te kete njohuri dhe mbase certifikim ne fushen e Network (CISCO, Unifi, Aruba etj)

Kualifikimet

 • Menaxhim te klienteve;
 • Njohja e produkteve TIK aktual ne portofolin e kompanise dhe kerkimi/azhornimi me produkte te reja duke u bazuar ne portalet e furnitoreve te kompanise dhe internet ne pergjithesi;
 • Dhenia e zgjidhjeve dhe keshillimi i klienteve;
 • Hartimi i projekteve (te ofruara nga brenda kompanise ose te gjetura personalisht);
 • Te monitoroje portalin APP.GOV.AL per procedurat tenderuese shteterore kryesisht te fushes TIK;
 • Te kete aftesi te jape ide per zhvillimin e biznesit te kompanise;

Shënime


Per paraqitjen e CV na kontaktoni ne adresat elektronike sa me poshte:

e-mail: [email protected]
email: [email protected]Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".