Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
FiCOM & Partners

Ficom was established in 2004 as a trading company in Albania. As years went by in 2016 the company was reorganized and therefore we added some new services such as distribution and consulting. Since it’s foundation, Ficom has operated with an unwavering commitment, honestly and integrity. After all, those are our core values. That’s how we were raised, that is how we do business and that’s how we personally conduct ourselves.

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Fier , Shqipëri 05-10-2019 edhe 13 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
05-10-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Ficom Supermarket Industrial Fier eshte ne 0kerkim te pozicionit: 

Shitese & Kasiere 

Detyrat

- Sherbimi ndaj klientit.
- Mirembajtja dhe sistemimi i dyqanit.

Kualifikimet

- Te jete e disponueshme.
- Te mos jete ne mardhenje shkolle.
- Te jene korrekte dhe energjike

Mosha : 18-40 
Eksperienca perben avantazh sidomos ne pozicionin e kasieres.


Benefitet :
•Pagese shume e kenaqshme
•Kontrate e rregullt pune
•Siguracione te mbuluara
•Mundesi promovimi brenda kompanise

Shënime


Ficom Industrial Market Fier
Deroni cv tuaj ne adresen e emailit:  [email protected]


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".