Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
DOKO

DOKO was founded in 1994, a family-run firm operating for the first time in construction – erection of High voltage Lines of 35 KW in the country. The company is today’s leader in the market with over 20 years of experiences operating in the field. Its project implementation has modernised in the last years, integrating high standards and technology. Throughout the years DOKO has invested in the production of metallic construction...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: 00355682075700
  • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Elbasan, Shqipëri 05-10-2019 edhe 18 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Ekonomist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
05-10-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

DOKO ëkompania lider në Shqipëri për ndërtimin dhe ngritjen e linjave elektrike të tensionit të lartë, Elbasan eshet ne kerkim te pozicionit:

Ekonomiste

Detyrat

-Pergatitja Bilancit.
-Pergatitjen e Faturave per Klientin.
-Kontabilizimin e te dhenave ne sistem.
-Pergatitjen e raporteve financiare.
-Pagesat bankare, dhe regjistrimin e tyre ne system.
-Asistimin ne pergatitjen e buxhetit vjetor.
-Raportimin javor te shpenzimeve te projektit.
-Pergatitjen e Listes se pagesave per cdo projekt ne menyre javore.
-Pergatitjen e Borderove te Projektit.
-Pergatitjen e Analizez Financiare te Cdo Projekti.
-Pergatitjen e Situacioneve per Kontraktoret dhe Nenkontraktoret.
-Pergatitja e tabeles me shpenzimet mujore te cdo projekti.
-Pergatitja e Tabeles se faturimeve per kontraktorin dhe nenkontraktorin bashke me volumet e punes se performuar gjate muajit.
-Pergatitjen e Axhendes Javore dhe updatimin e saj.

Kualifikimet

-Aftesi per te mbyllur bilancin
-Aftesi ne Komunikim ne Frengjisht, Anglisht.
-Aftesi per te perdorur Sitemin ALPHA.
-Aftesi per te perdorur Microsoft Office.
-Aftesi per pune ne grup
-Eksperience te pakten 3 vjecare ne profesion.
-Korrektesi ne oraret e punes dhe zbatimin e detyrave te marra persiper.

Shënime


Ju lutem dergoni CV tuaj ne adresen e emailit: [email protected]


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".