Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Fashion Group Albania

Fashion Group është grupi i parë i shitjeve me pakicë. U themelua në vitin 2005 dhe synonte të rimodelonte tregun shqiptar të shitjeve me pakicë i cili gjithashtu prezantoi risitë e marrëveshjeve franchise. Fashion Group ka prezantuar markat më të suksesshme në botë duke themeluar një standart të ri të shërbimit ndaj konsumatorit dhe tregëtisë. Qëllimi i Fashion Group është të furnizojë tregun shqiptar me produkte alternative cilës...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Autostrada Tirane-Durres, km6, Kashar
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile: 0664057274
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 20-09-2019 edhe 3 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Burime njerezore
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
20-09-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Profili i kompanisë: Balkan Finance Investment Group është një ndër grupet private investuese më të mëdha në Shqipëri dhe rajon, i pranishëm me aktivitete për zhvillimin e pasurive të paluajtshme, shitjet me pakicë, ofrimin e shërbimeve dhe manaxhimin e hapësirave tregtare apo industriale, telekomunikacion, industria minerare, financime dhe programe besimi për konsumatorët.
Fashion Group Albania është pjesë e Balfin Group e specializuar ne shitjen me pakicë të veshjeve dhe aksesorëve dhe ka ekskluzivitetin në Shqipëri për një numër markash ndërkombëtare veshjesh si Prenatal, Mango, Okaidi, Geox, Golden Point, Springfield, Carpisa, Parfois, Cortefiel, Women ‘Secret.

Pozicioni: Specialist i Burimeve Njerzore
Grada: 10
Departamenti: Burime Njerzore
Vendndodhja: “Terminal Center “

Detyrat

•Mbështet DBNJ për krijimin e planeve të trajnimit
•Mbledh informacionin dhe përgatit modulet
•Përgjegjës për zhvillimin e punonjësve
•Përgjegjës për krijimin e planit vjetor të trajnimit për çdo punonjës & ndjekjen e tij
•Përgjegjës për organizimin e trajnimeve
•Përgjegjës për krijimin e një database trajnimi dhe përditësimin e saj në çdo fazë
•Përgjegjes për proçesin e rekrutimit
•Organizon , teston dhe vlerson kandidatët për të gjithë vëndet vakante në kompani
•Punon për plotësimin me korrektësi të dosjes personale të punonjësve
•Përgatit kontratat e punës dhe të formimit profesional
•Ndjek dhe evidenton lejet e zakonshme të stafit të dyqaneve
•Kujdeset që të dërgoj informacionin e nevojshëm tek drejtuesit përkatës për punonjësit e rinj në kompani

Kualifikimet

Kualifikimet dhe aftësitë:


•Të ketë mbaruar shkollën e lartë , Fakulteti Ekonomik
•Të ketë njohuri të mira të programeve të paketës Microsoft Office
•Të ketë njohuri shumë te mira të gjuhës Angleze
•Të ketë aftësi shumë të mira organizuese dhe të jetë i aftë të punojë në afate të përcaktuara kohore
•Të ketë aftesi shumë të mira komunikimi të shkruar, verbal dhe ndërpersonal
•Të ketë aftësi të mira prezantimi
•Minimumi 2 vite eksperiencë pune në BNJ
•Eksperienca e punës në kompani me aktivitet të ngjashëm është avantazh

Shënime


CV-të duhet të dërgohen deri në datën 20/09/2019 në adresën [email protected]

Pas selektimit do të kontaktohen vetëm kadidatët e përzgjedhur.
*Të gjitha aplikimet do të trajtohen me konfidencialitet të plotë sipas ligjit Nr 9887 vendosur nga Kuvendi i Shqipërisë për “Mbrojtjen e të Dhënave Personale”.
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".