Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
TSTS Group

Kompania TSTS Group e njohur nga Autoritetet Shqiptare dhe ato Panameze si Qendra e Trajnimit dhe Punësimit Detar, ofron vende të ndryshme pune në Krociera, Tragete, Anije mallrash, Jahte, etj. Aktualisht kjo kompani përfaqëson në mënyrë direkte, Kompani Ndërkombëtare Lundrimi, si: GNV, COSTA Crociere, Corsica Ferries, Adria Ferries, Rizzardi Yachts, etj. Vendet e punës që ofrohen nga kompanitë që përfaqësojmë, janë pa pagesë ndë...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Lagjia 1, Rruga Taulantia, Durres
 • Durres, Shqipëri
 • Tel: +355 52 220198
 • Mobile: +355 67 20 30 620
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 04-10-2019 edhe 17 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Fotograf
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
04-10-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Fotograf

Vendndodhja në bord te anijeve te kompanise Costa Crociere

Si Fotograf, ju do të jeni përgjegjës për të kapur vizitorët ne momentet e tyre më të rëndësishme duke realizuar një produkt me cilësi të lartë fotografike. Shërbimi i ofruar, kryhet duke u kujdesur që të mos shkelet privatësia e vizitoreve. Fotografi ndjek detyrat dhe ndërrimet e caktuara nga Menaxheri i Fotografisë. Ai ose ajo siguron që fotografitë te realizohen në përputhje me standardet e cilësisë dhe te jenë në përputhje me udhëzimet e Kompanisë. Ai ose ajo vepron ne përputhje me rregullat që kanë të bëjnë me sigurinë, shëndetin dhe higjienën.

Detyrat

Përgjegjësitë kryesore

Realizimi i fotografive per vizitoret (p.sh., ne ambjentet e anijes, restorantin, sallonet, zonat në natyrë, ekskursionet) të ekspozuara në galerinë e fotove në bord.
Të jesh në gjendje të mbledhësh dhe të çmontosh kompletet e fotografive dhe të sigurosh foto profesionale.
Te siguroheni që të gjithë materialet dhe pajisjet janë në gjendje të mirë pune.

Kualifikimet

Kërkesat e punës
 • Shkolla e mesme
 • Përvojë specifike si Fotograf
 • Aftesi ne të folurit ne publik
 • Te orientuar ndaj zgjidhjes se problemeve
 • Njohuri kompjuterike
 • Njohja e pajisjeve fotografikeNjohuri te gjuhes angleze B1
 • Njohuri te gjuhes italiane perben një avantazh
 • Njohuri te programit photoshop
 • Përvoja e anijeve është një plus
 • Pagat fillojne nga 850 $ ne muaj, kostoja e jeteses dhe shpenzimet e udhetimit mbulohen nga kompania.

Shënime


Kandidatet e interesuar te dergojne CV ne formatin europass ne Anglisht ne adresen tone te e-mailit: [email protected]
Zyra Tirane: Tel/Fax: +355 44 503753
Cel: +355 672030620
Zyra Durres: +355 52 220198
Cel: +355 69 6075888
Cel: +355 67 2030670


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".