Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
MRK Group Albania

MRK Group Albania është pjesë e grupit me veprimtari ndërkombëtare MRK. Fokusi jonë është në fushat e teknologjisë së informacionit, telekomunikim & rrjete si dhe menaxhim projektesh dhe realizimin e tyre.

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 06-10-2019 edhe 19 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Projekt
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
06-10-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

MRK Group Albania është pjesë e grupit me veprimtari ndërkombëtare MRK. Fokusi jonë është në fushat e teknologjisë së informacionit, telekomunikim & rrjete si dhe menaxhim projektesh dhe realizimin e tyre. Për të forcuar ekipin tonë në Tiranë ne jemi duke kërkuar që tani për një periudhë prej së paku dy vjet Planifikues / Projektues (m/f) të rrjeteve të telekomunkacionit me studime të mbaruara bachelor, master apo diplome në degët Inxhinieri, Gjeografi, Gjeoinformatike apo degë të ngjashme me këto.


Si planifikues / projektues (m/f) për rrjetet e telekomunikacionit do të analizoni dhe konceptoni strukturat e rrjetit, zgjerimin dhe optimizimin e tyre. Përveç pikëpamjeve ekonomike do të shikohet realizueshmëria teknike. Në veprimtarinë tuaj do jeni përgjegjës për projektimin dhe zhvillimin e rrjeteve dhe pjesëve të tyre.

Detyrat

• Krijimi i planeve për Telekomunikacionin & Rrjetet në sistemet e gjeo-informacionit (GIS)
• Projektimi i gjendjes aktuale dhe te ardhshme te stacioneve te transmetimit (CAD)
• Planifikimi i pajisjeve të telekomunikacionit, të tilla si teknologji e transmetimit, antenat, kabllot dhe krijimin e dokumenteve të ndërtimit
• Dokumentimi i sipërfaqeve dhe përgatitjen e procesit të miratimit (me autoritetet).
• Diskutime teknike të planifikimit me klientin

Kualifikimet

• Eksperience pune në projektimin e stacioneve të transmetimit të rrjeteve mobile.
• Njohuri shumë të mira të gjuhës italiane
• Interes në temat që lidhen me sektorin e telekomunikacionit
• Aftësi analitike dhe aftësi për të punuar në mënyrë të pavarur
• Punë në grup dhe komunikim i mirë
• Njohuri të sigurta të aplikacioneve standarde të MS Office, veçanërisht Excel
• Njohuri e CAD dhe sistemet e gjeo-informacionit (GIS)
• Aftësitë për programim dhe databazë janë një avantazh
• Njohuri të gjuhës gjermane janë një avantazh

Shënime


Per te aplikuar ne kete pozicion dergoni CV ne[email protected]


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".