Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Partner Ballkanik shpk

Partner Ballkanik was established in 2005, aiming at the production and distribution of fruit Amita, with special permission of the Coca-Cola Hellenic Bottling Company, thus becoming the only company that CCHBC entrusted this mission. Its center is located in Libohove of Gjirokastra, and employed in all sectors of its currently about 60 employees, mostly from nearby areas. Production of factory made in the latest technology, with a...

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 04-10-2019 edhe 17 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
04-10-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Partner Ballkanik sh.p.k. kërkon të punësojë agjent shitje.

Detyrat

Detyrat:

•Shpërndarja e produkteve në zonën dhe klientët përkatës
•Të dorëzojë produktin e porositur duke kryer plotësimin e dokumenteve të nevojshëm dhe të përfundojë transaksionin sipas rregullave në fuqi
•Rregullon dhe organizon marrëdhëniet me pikat e shitjeve duke vizituar cdo pikë
•Mban kontakte të vazhdueshme me klientët në lidhje me kërkesat e tyre
•Regjistron të dhënat për porositë dhe shitjet në palmar-sistem shitje
•Raportimi i shitjeve ditore tek supervizori perkatës
•Zhvillimi i gamës së produkteve në klientët aktualë
•Koordinimi i porosive të klientëve në bazë të një vlerësimi logjik
•Monitorimi i tregut në tërësi, mbledhja e informacionit dhe raportimi
•Të bashkëpunojë dhe të shkëmbejë informacione të vazhdueshme me Supervizorin e zonës

Kualifikimet

Kandidatët duhet të plotësojnë kërkesat e mëposhtme:
•Arsimi i mesëm (i lartë përbën avantazh),
•Eksperienca të ngjashme në fushën e shpërndarjes
•Njohuri në gjuhën angleze
•Të jetë korrekt dhe i disiplinuar në menaxhimin e produkteve të kompanisë
•Aftësi të mira komunikuese, tregtimi dhe negocimi
•Aftësi për të menaxhuar kohën në terren
•Aftësi të mira organizative në zgjidhjen e situatave të ndryshme në treg
•Të jetë i gatshëm të pershtatet, të marrë përgjegjësi
•Të jetë i aftë të punojë në grup
•Të jetë i aftë të punojë nën presion
•Të jetë i aftë të zgjidhë problemet personalisht
•Të posedojë leje drejtimi automjeti.

Shënime


Nëse mendoni se i plotësoni kushtet e mësipërme, ju lutem dërgoni CV-në tuaj në adresën [email protected] . Vetëm kandidatët e përzgjedhur do të kontaktohen.


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".