Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
ALMA KOS sh.p.k.

ALMA KOS sh.p.k.

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Pejë, Kosovë 04-10-2019 edhe 15 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Specialist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
04-10-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

ALMA KOS sh.p.k shpall konkurs per : 2 Komercialist

Detyrat

Arritja e objektivave mujore te percaktuara Vizitka te rregullta tek klientet sipas planit te vizites
Prezantimi i produkteve te kompanise Pergjegjes per plotesimin e qellimeve te percaktuara, dhe zhvillimin e marredhenieve me kliente ne territorin e caktuar
Te respektoj politikat dhe procedurat e kompanise
Te jene te gatshem te punojne dhe jashte orarit per qellime te kompanise

Kualifikimet

Minimum shkolla e mesme e perfunduar
Te kete pervoje pune ( te specifikohet puna e me hershme)
Aftesi te shkelqyeshme te komunikimit ne te folur dhe ne te shkruar
Aftesi te mira negocimi dhe bashkepunimi me stafin

Shënime


Obligative Patent shoferi – Kategoria B. Te jete banues i rajonit te Pejes apo I rrethines
Te gjitha te interesuarit te dergojne CV-ne e tyre se bashku me fotografi ne email: [email protected] apo mund te kontaktoni dhe ne numrin: 044 442 022.


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".