Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Vila Verde Hotels Group

Vila Verde Beach është një Hotel me 3 yje në Durrës vetëm pak metra larg nga Deti. Hoteli është vetëm 5 minuta larg me makinë nga qendra e Durrësit.

Hoteli është rikonstruktuar më 1 Tetor 2014 dhe është përshtatur për ti shërbyer Bizneseve dhe familjareve gjatë periudhave të ndryshme të vitit. Hoteli është i përshtatshëm për evente të ndryshme duke ofruar shërbimin UNIK që na karakterizon së bashku me ambjentet brenda dh...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rr. "Pavarësia" Plazhi Apollonia, Durrës,
  • Durres, Shqipëri
  • Tel: +355 57 85 4111
  • Mobile: +355 69 20 98 222
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Durres, Shqipëri 03-10-2019 edhe 11 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Turizem
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
03-10-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Vila Verde Beach Hotel ne Durres deshiron te punesoje: Kamarier Bar/Restoranti Durres.

Kualifikimet

- Te kete aftesi shume te mira njohese te pijeve te barit dhe permbajtjeve te tyre per te bere sygjerime te klienteve me qellim promovimin e tyre.
- Te jete i gatshem per te punuar ne turne te ndryshme.
- Aftesi te mira organizative dhe i afte te perballoje fluksin e punes.
- Te kete njohuri mbi politikat e perdorimit te alcoolit dhe liquereve.

Rroge e kenaqeshme
Sigurime te paguara
Pune afatgjate.

Shënime


Ju lutem dergoni ne CV me foto tek [email protected]
Per me shume informacion mund te telefononi edhe tek nr. 067 60 222 04 ose 069 433 15 68Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".