Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Fotobox

Ne besojmë që eksperienca e photobooth duhet të jetë diçka më shumë sesa thjesht një foto e bërë në një event. Kjo eksperiencë duhet të jetë unike në thjeshtësinë e saj. Çdo foto krijon jo vetëm një kujtim…por edhe një marrëdhënie…e cila shoqëron personazhet gjithë jetën e tyre…le ta bëjmë një foto së bashku me Fotobox.

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 03-10-2019 edhe 16 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
03-10-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Ne jemi në kërkim të një manaxheri shitjesh i cili do të na ndihmojë në gjetjen dhe zhvillimin e marrëdhënieve me klientët tanë potencialë, duke mbajtur një ritëm rritje të kënaqshëm në një fushë që kërkon inovacione të vazhdueshme. Personi do të jetë përgjegjës për maksimizimin e potencialit të departamentit të shitjes, përgatitjen e planeve të shitjes dhe zbatimin e tyre.

Detyrat

o Arritja e objektivave të shitjes nëpërmjet manaxhimit në mënyrë të suksesshme të departamentit.

o Dizenjimi dhe implementimi i planeve strategjike që synojnë zgjerimin e bazës së konsumatorëve dhe sigurojnë një prezencë të fortë në treg.

o Zhvillimi i marrëdhënieve afatgjata me klientët duke kuptuar nevojat dhe kërkesat e tyre.

o Krijimi dhe prezantimi i raporteve të shitjes, të ardhurave dhe shpenzimeve në lidhje departamentin.

o Identifikimi i tregjeve të reja potenciale, duke mbajtur tregjet aktuale.

o Zhvillimi i vazhdueshëm i produkteve duke kuptuar nevojat për përmirësim të kompanisë.

Kualifikimet

o Diplomë bachelor ose master në fushën e administrim biznesi ose fusha të ngjashme.

o Eksperienca të mëparshme si përfaqësues shitjes duke treguar aftësi për kapjen e objektivave.

o Angazhuar ndaj edukimit të vazhdueshëm nëpërmjet trajnimeve ose seminareve.

o Aftësi për të komunikuar, prezantuar dhe influencuar në zhvillimin e kompanisë.

o Aftësi e treguar për të realizuar proçesin e shitjes nga planifikimi deri tek mbyllja e kontratës.

o Njohuri të gjuhës angleze.

o Aftësi shumë të mira analitike në lidhje me programet kompjuterike.

o Leje drejtimi.

Shënime


Vetëm kandidatët e shortlistuar do të merren për intervistë. Dërgoni cv-në tuaj në adresën [email protected]


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".