Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Casa Rita

Casa Rita

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Prishtinë, Kosovë 02-10-2019 edhe 15 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Turizem
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
02-10-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Casa Rita shpall konkurs per poziten: Kamarier/e (2)

Detyra e kamarierit eshte qe te komunikoje dhe mirepret cdo musafire me sherbim cilesore.
  • Musafiret presin nga kamarieri/ja qe te u servohet ushqimi dhe pijet me shpejtesi dhe miresjellje.
  • Dija e kamarierit rreth ushqimit, pijeve dhe sistemit te punes eshte ajo qe u jep musafireve “Sherbim te Vecante”
  • Bashkepunimi mes kolegeve eshte po aq I rendesishem.

Te gjithe aplikuesit me eksperience pune kane perparesi dhe vlersimi per page behet permes eksperiences se punes.
Restauranti gjendet ne Prishtine, afer parkut te Germise, ne rrugen Shpetim Robaj nr 227. Te interesuarit te dergojne CV ne [email protected] apo te kontaktojne ne 044524442


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".