Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
BIS Business Integration Solutions SHPK

ELELCO GROUP e përbërë nga kompania ELELCO SRL me seli në Milano, Itali dhe BIS BUSINESS INTEGRATION SOLUTIONS SHPK me seli në Tiranë, Shqipëri, operon prej 1974 në sektorin e krijimit të programeve menaxheriale ERP (Enterprise Resource Planning). E veçanta e kompanisë është krijimi i programeve me porosi, sipas kërkesave dhe nevojave të çdo kompanie. Partner kryesor me IBM dhe shërbimi Cloud na bën të mundur ofrimin e një shërbimi...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rruga e Bogdanëve, Pallati nr.22, Kati 3, Tiranë
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile: 0672069218
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 02-10-2019 edhe 12 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Programues
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
02-10-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania italiane BIS Business Integration Solutions SHPK e cila operon në fushën e krijimit të programeve menaxheriale për bizneset shqiptare dhe italiane, kerkon 1 programator/e WEB me kriteret e meposhtme :

Kualifikimet

1.Te kene perfunduar studimet : informatik-ekonomike, informatike, teknologji informacioni dhe inxhinieri informatike
2.Kusht i domosdoshem njohja e gjuhes italiane e folur dhe e shkruar (trajnim nga staf italian)
3.Njohja e gjuhes angleze.
4.E domosdoshme gjuha e programimit ASP.Net Vb e web service/web api,Javascript,Jquery, html, Css, Json, Ajax, Bootstrap, SQL Server, React
5.Mbi 3 vjet eksperiencë

Shënime


Te interesuarit te dergojne cv me fotografi ne gjuhen ITALIANE ne adresen e meposhteme: [email protected] 

 Cel. : 0672069218

Video

Fotografi
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".