Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Abissnet Sh.A.

ABISSNET është kompania e dytë më e madhe në vend që kryen veprimtarinë e saj në fushën e telekomunikacionit. Abissnet ofron disa shërbime, internet, telefoni, hosting, domain, etj. Abissnet mbulon 90% të territorit të Shqipërisë. Pranë jush duke garantuar cilësi maksimale të shërbimit. Në një kohë ku telekomunikacioni është bërë domosdoshmëri e pashmangshme e përditshmërisë, është prioriteti i tyre t’u përgjigjen nevojave tuaja...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rr.Ismail Qemali. pallati Abissnet
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: +355 4 308323 ext 223
  • Mobile: 06606603
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 01-10-2019 edhe 11 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxhim
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
01-10-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Shoqeria Abissnet sh.a. eshte ISP-ja me e madhe ne Shqiperi me objekt te aktivitetit te saj ofrimin e sherbimeve te internet, televizion ,telefoni ,e-mail, webhosting etj per abonente te ndryshem ne te gjithe territorin e Shqiperise.
Qëllimi i Pozicionit: Drejtimi i skuadres per realizimin e detyrave te percaktuara nga kompania.

Detyrat

- Bën koordinimin midis punonjësve dhe shoqërise pasi sherben si kanal komunikimi midis niveleve te menaxhimit.
- Motivon dhe realizon performancën e çdo personi të skuadrës.
-Eshte përgjegjës për lehtësimin e çdo ndryshimi të nevojshëm në një organizatë dhe krijimin e një mjedisi efektiv të punës.
- Administron rutinat e përditshme, monitoron performancën dhe sigurohet që gjithçka të bëhet në përputhje me nevojat e organizatës.
- Një nga funksionet më të rëndësishme është motivimi, udhëheqja dhe frymëzimi i vartësve të tyre. Kjo gjithashtu përfshin ndërtimin e një ekipi dhe mbështetjen e çdo anëtari të ekipit kur është e nevojshme.

Kualifikimet

Kualifikimet
Edukimi: Diplomë e arsimit të lartë, preferohet në fushën e Drejtësisë, Menaxhimit të Biznesit, Inxhinieritë dhe Shkencat e Natyrës.
Eksperiencë pune: Të ketë punuar jo më pak se 3 vjet me rezultate te matshme dhe me evidence të qartë suksesi.

Aftësi të tjera:
Të jetë komunikues, i aftë për të punuar në grup dhe konfidencial.
Të jetë energjik, ambicioz dhe menaxhues i shkelqyer i kohës.
Të njohë shumë mirë gjuhën angleze.
Njohja e gjuhëve të tjera e mirëpritur.


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".