Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Nela Group

Nga fushat në tryezë. Siguria dhe cilësia duhet të bashkohet në çdo produkt ushqimor. Sot, çdo konsumator dëshiron të njohë çdo produkt që blen dhe konsumon. Mbi të gjitha, çfarë konsumojnë fëmijët e tyre. Për këtë arsye, çdo prodhues duhet të sigurohet që produktet e tij të jenë sa më natyrale dhe me vlera të larta ushqyese. Tradita më shumë se 100 vjeçare e familjes NELA dhe mullinjtë me gurë, garantojnë siguri ushqimore, vler...

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë

Kodi Punës: 41070 Menaxher/e

Menaxhim
Tirane, Shqipëri 30-09-2019 edhe 8 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxhim
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
30-09-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Nela Group ne kuader te zgjerimit te stafit kerkon te punesoje Menaxher per Bar-Pasticeri & Furre Buke Nela, kandidati harton dhe zbaton politikat per xhvillimin e biznesit. Rekruton, trajnon dhe zhvillon stafin nen menaxhim.

Detyrat

 • Koordinon punët e përditshme me stafin;
 • Garanton shërbim superior dhe maksimizon pritshmeritë dhe kënaqësitë e klientëve;
 • Përgjigjet me efikasitet dhe saktësi perkundrejt ankesave të klientëve;
 • Rishikon rregullisht cilësinë e produktit dhe mbikqyr në vecanti stafin e ri;
 • Organizon dhe mbikëqyr ndërrimin në turne te stafit;
 • Vlerëson nevojat e ardhshme për furnizime te ndryshme, dhe produkte pastrimi;
 • Siguron pajtueshmërinë me rregulloret e sigurisë dhe higjenës;
 • Menaxhon imazhin e mirë të Bar-Pasticerise dhe sugjeron mënyra për ta përmirësuar atë;
 • Kontrollon kostot, kryen raporte mbi të ardhurat dhe shpenzimet mujore;
 • Trajnon punonjësit e rinj dhe ekzistues në praktikat e duhura të shërbimit të klientit;
 • Fleksibilitet ne orarin e punës.

Kualifikimet

 • Diplome e shkolles se larte;
 • Mbi 3 vite eksperience ne menaxhim e bareve, apo pasticerive dhe prodhimeve te brumit
 • Te kete aftesi mjaft te mira komunikimi
 • Te kete aftesi te mira organizative dhe aftesi te mira te punes ne grup
 • Te kete njohuri te gjuhes angleze.

Shënime


Te gjithe te interesuarit, jane te lutur qe te dergojne CV ne adresen e e-mailit: [email protected]


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".