Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Kastrati Construction

Kastrati Construction është shoqëri ndërtimi, pjesë e Grupit Kastrati, e specializuar në zhvillimin e projekteve ndërtimore private e publike. Me një portofol ndërtimesh të tipologjive të ndryshme, Kastrati Construction punon me standarde europiane punimesh dhe materialesh, dhe bashkëpunon me partnerë të përzgjedhur ndërkombëtarë dhe lokalë, për të garantuar cilësi dhe për të sjellë risi. (www.kastraticonstruction.al)

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Sheshi Italia, Rr. "Skerdilajd Llagami", Vila Nr.1, Tirana, Albania, 1001
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: 00355 44 537 878
  • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 30-09-2019 edhe 8 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Specialist per sisteme elektrike dhe elektro mekanike
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
30-09-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Shoqëria “Kastrati Construction” shpall vakant pozicionin elektricist/teknik elektrik. I cili njeh karakteristikat teknike te materialeve dhe produkteve elektrike qe perdoren ne instalime, dhe ka aftesi te instaloje impiante elektrike civile edhe industriale dhe të zgjidh problemet teknike.

Detyrat

•Te lexoje skemat dhe vizatimet teknike.
•Te interpretoje manualet dhe skemat e lidhjeve te paisjeve.
•Te pergatis listen e materialeve dhe veglave te punes qe nevojiten gjate nje instalimi.
•Te realizoje instalimet sipas skemave te inxhinierit elektrik dhe manualeve te paisjeve.
•Te konstatoje dhe te zgjidh problemet teknike ne nje impiant elektrik.

Kualifikimet

•Te kete pervoje pune 5+ vite me instalimet e impianteve elektrike.
•Te kete njohurite baze teorike te elektroteknikes per llogaritje te fuqive te instaluara.
•Te njohe karakteristikat teknike te materialeve elektrike qe perdoren ne instalime.
•Te njohe paisjet matese dhe veglat e punes qe perdoren gjate instalimeve.
•Preferohet te kete mbaruar arsimin e mesem profesional per Teknik Elektrik/Deshmi e Kualifikimit Teknik.

Shënime


Ju ftojmë të aplikoni duke dërguar CV tuaj në adresën elektronike: [email protected] dhe të bëheni pjesë e skuadrës sonë! Ju faleminderit!


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".