Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
KID ALB

KID ALB

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë

Kodi Punës: 41059 Jurist/e

Jurist
Tirane, Shqipëri 30-09-2019 edhe 13 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Jurist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
30-09-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

KID Alb kërkon të zgjerojë stafin e saj në pozicionin:
Jurist/e

Jurist/e do të duhet të marrë përsipër, te kordinoj dhe te zgjidh të gjitha aspektet ligjore te shoqerise.

Detyrat

- Hartimi i kontratave te ndryshme porosie/sipermarrje/shitje si dhe menaxhimin ei dokumentacionit ligjor.
- Mbarëvajtja e të gjithë proçedurave juridike.
- Menaxhimin dhe ndjekjen e proçedurave të prokurimit deri ne dorezimin e objektit nga shoqëria.
- Ndjekjen e çështjeve gjyqësore.
- Pergatitjen e dokumentacionit ligjor për kompanine.
- Kryerja e korrespodences me institucionet ose persona juridike.

Kualifikimet

-Diplomë në Fakultetin Juridik, Diplome Master.
-Përvojë pune te mepareshme.
-Të zotrojë mirë programet të Paketës Office.
-Te kete njohuri shum te mira ne Anglisht.
-Të ketë aftesi shumë të mira komunikuese, organizuese dhe planifikuese.

Shënime


Aplikantët e interesuar mund të dërgojnë CV-të e tyr në adresën email: [email protected]


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".