Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
TSTS Group

Kompania TSTS Group e njohur nga Autoritetet Shqiptare dhe ato Panameze si Qendra e Trajnimit dhe Punësimit Detar, ofron vende të ndryshme pune në Krociera, Tragete, Anije mallrash, Jahte, etj. Aktualisht kjo kompani përfaqëson në mënyrë direkte, Kompani Ndërkombëtare Lundrimi, si: GNV, COSTA Crociere, Corsica Ferries, Adria Ferries, Rizzardi Yachts, etj. Vendet e punës që ofrohen nga kompanitë që përfaqësojmë, janë pa pagesë ndë...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Lagjia 1, Rruga Taulantia, Durres
  • Durres, Shqipëri
  • Tel: +355 52 220198
  • Mobile: +355 67 20 30 620
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Bari, Itali 30-09-2019 edhe 8 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Inxhinier mekanik
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
30-09-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kjo figurë profesionale merret me mirëmbajtjen e mjeteve motorike, pra identifikon dhe eliminon shkaqet e mosfunksionimit, duke riparuar problemet ose duke zëvendësuar komponentët e dëmtuar të motorëve, të sistemeve të tyre të furnizimit dhe të ftohjes, si dhe aparatet e transmetimit dhe të drejtimit të automjeteve.

AKTIVITETET:
-Siguron riparimin mekanik të automjeteve;
-Siguron zëvendësimin e pjesëve mekanike;
-Kryen kontrollin e motorëve dhe të pjesëve të zëvendësuara;
-Siguron ndërhyrjen në pjesët e shasisë;
-Kryen mirëmbajtjen e zakonshme dhe të jashtëzakonshme të mjeteve motorike;
-Kryen mirëmbajtjen e programuar të mjeteve motorike (plotësim i garancisë së kontrollit për automjetet);
-Siguron zëvendësimin e komponentëve difektoze, të dëmtuar ose të konsumuar;
-Kryen kontrolle dhe/ose rishikime për pjesët ose impiantet (rishikim i përbërësve mekanikë, kontroll i gazrave të shkarkimit, zhbllokim i tubave, etj.);
-Kryen kontrollin e sistemeve të furnizimit, të ftohjes dhe të komponentëve të tyre mekanike (injektorë, radiatorë, etj.);
-Kryen mirëmbajtje të zakonshme ose të jashtëzakonshme në pajisje ose impiante (pastrim i makinerive dhe të pajisjeve, etj.).

AFTESITE E KERKUARA:
-Njohuri të shkëlqyeshme mekanike dhe elektronike;
-Njohuri të shkëlqyeshme të instrumenteve specifike;
-Aftësi bashkëveprimi dhe të punës në grup;
-Aftësi për të përdorur aplikacionet kryesore informatike;
-Kujdes dhe vëmendje ndaj detajeve;
-Fleksibilitet;
-Aftësi për të menaxhuar kohën dhe prioritetet;
-Orientimi ndaj objektivit dhe veprimit;
-Zgjidhja e problemeve;
-Njohuri te gjuhebaze të gjuhës angleze.

Kohezgjatja: 6 muaj stazh + kontrate pa afat pas perfundimit te stazhit me sukses.
Dergoni CV tek [email protected] Numra kontakti 0696075888, 0696066189.
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".