Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
TOP DISTRIBUTION

Kompania jone eshte nje kompani e re dhe me ‘Know How-n’ e duhur per distribucionin e produkteve ushqimore. Objektivi kryesor i kompanise, është të krijojë një rrjet shitjesh të specializuar dhe të strukturuar ne menyrë profesionale për tregëtimin dhe shitjen e produkteve ekskluzive dhe te vecanta per tregun shqiptar ne sektorin ushqimor.

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Berxull Berxull Autostrada Tirane-Durres Km 11, Kapanon
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: 04 45 03 877
  • Mobile: 068 90 42 023
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 30-09-2019 edhe 13 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
30-09-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

•Kompania TopDistribution shpk operon prej 7 vitesh në fushën e distribucionit me shumicë të produkteve ushqimorë dhe jo ushqimore.

Kompania kërkon të punësojë në pozicionin e Key Account Menager një vajzë ose një djalë për qytetin e Tiranës dhe Durrësit.

Qëllimi i Pozicionit: Shërbimi cilësor ndaj klienteve ekzistues dhe identifikimi i klienteve të rinj, duke synuar rritjen e shitjeve ne zonat përkatëse.

Detyrat

Detyrat dhe Përgjegjësitë:
• Mirëmban rrjetin e klientëve ekzistues dhe identifikon klientë të rinj potencial.
• Prezanton në mënyrë profesionale produktet, të cilat trajtohen me shumicë, tek klientët e zonës që mbulon.
• Punon ngushtesisht me drejtorin e shitjeve ne perpilimin e kushteve dhe kontratave te shitjes me klientet qe mbulon.
• Eshte pjese e negocimit direkt me klientet, bashke me superiorin e tij.
• Eshte pergjegjes per rezultatin e shitjeve ne cdo account qe mbulon.
• Identifikon nevojat ë klientëve dhe jep propozime për përmbushjen e nevojave të klientit.
• Realizon shitje nga gjithë gama e produkteve pjesë e katalogut të shumicës.
• Ofron shërbim ndaj klientëve, si para, po ashtu dhe pas shitjes.
• Monitoron procesin e porosive dhe bashkëpunon ngushtë më gjithë departamentet përgjegjëse deri ne mbërritjen e tyre tek klienti.
• Zbaton dhe respekton procedurat në fuqi dhe rregulloren e brendshme të kompanisë.
• Raporton me shkrim tek manaxheri i shitjeve mbi ecurinë e punës dhe problematikat e hasur.

Kualifikimet

Edukimi: Arsimi i lartë do të përbënte avantazh, preferohet Profili Ekonomik ose Shkenca Sociale.
Mosha: Nga 25 deri 40 vjec
Eksperiencë pune: Minimalisht 5 vjet eksperiencë pune në kompani të ngjashme distribucioni ushqimore dhe joushqimore.
Pagesa: Është motivuese dhe dinamike në varësi të rezultateve të arritura. Page baze atraktive, plus % mujore mbi xhiron (aplikohet pas 3 muajve te pare te proves) sikunder dhe perfiton bonuse te ndryshme 3 mujore kundrejt objektivave specifike .

Aftësitë:
• Aftësi shumë të mira komunikuese
• Aftësi shumë të mira prezantuese
• Aftësi shumë të mira nëgociuese
• Aftësi analizuesë.
• Aftësi shumë të mira për të punuar në grup.

Aftësi të tjera:
• Njohuri të mira të gjuhës angleze ose italiane.
• Njohuri shumë të mira të paketes Microsoft Office.
• Të disponojë patentë automjeti të klasit B.

Shënime


Email: [email protected]

Cel. : 0689072020
0689042023


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".