Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:

Mirëseerdhët në duapune.com

AUTO 1 Albania

AUTO1.com is Europe’s leading online marketplace with its own certified and diversified inventory. As an brand-independent automotive wholesaler dealer, Auto1.com is aimed exclusively at the used car trade and is therefore a service “designed by dealers for dealers”. With just a few clicks, premium partners are able to buy certified and well documented used cars from all over Europe at competitive prices directly from AUTO1.com...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Njesia Bashkiake Nr.5, Rruga Abdyl Frasheri, Qendra e Biznesit Hekla, P.31
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 30-09-2019 edhe 8 ditë

Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
Data e përfundimit
30-09-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

AUTO1.com è il mercato B2B online leader in Europa per l'acquisto e la vendita di auto usate. I nostri rivenditori partner, in oltre 30 paesi, possono acquistare auto dal nostro portale, in modalità asta o compra subito, in totale sicurezza, potendo contare su oltre 50.000 auto certificate e sempre disponibili. AUTO1.com è parte di AUTO1 Group, la principale piattaforma di trading automobilistico, leader in Europa.

I referenti commerciali, saranno inseriti nel dipartimento commerciale, all'interno di un team dove dovranno acquisire nuovi partner, vendere auto usate online ed assicurare cooperazioni sostenibili a lungo termine e costituire il punto di contatto vitale tra AUTO1.com e le concessionarie.

Detyrat

Cosa Farai:

•Identificazione nuove opportunità di business e acquisizione telefonica di nuovi clienti;
•Gestione completa delle negoziazioni commerciali telefoniche e on-line;
•Attività di post vendita quali upsell o attività di fidelizzazione;
•Training consulenziale per l’utilizzo della piattaforma Auto1.com;

Kualifikimet

Cosa Cerchiamo:

•Spiccate doti commerciali, organizzative e di gestione del tempo;
•Forte orientamento al risultato e ambizione;
•Precedente esperienza nel ruolo di vendita, preferibilmente telefonica;
•Ottima padronanza della lingua italiana

Shënime

Cosa Offriamo:

•Stipendio base di 550 Euro Netti + variabile bonus mensile fino a 500 Euro Netti;
•Corsi di formazione (tecniche di vendita, etc.);
•Partecipazione a fiere ed eventi di settore;
•Concrete opportunità di crescita professionale in contesto altamente meritocratico e di respiro internazionale.
•Sala dotata di tutti i comfort per il pranzo ed il relax, con frutta fresca, bevande e snack

Orario: Full-time, da Lunedì al Venerdì, 09:00-18:00
Sede di lavoro: Bulevardi "Gjergj Fishta", Alpas Center, Tirana

Gli interessati devono inviare il CV a: [email protected]

Contatto:
0697097481

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!

1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".