Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
European Academy

Shërbimet në ofrimin e trajnimeve, mësimdhënies, gjuheve të huaja per qytetarët shqiptare. Organizimi i shërbimit tëkëshillave ligjore per pune ndërkombëtare. Bashkepunim, informacion mbi punesimin ndërkombëtar të shtetasve shqiptare. Reklamimi dhe identifikimi i mundesise se punes ndërkombëtare. Organizimi i konferencave dhe panaireve per pune ndërkombëtare. Aktivitet konsulencë biznesi dhe këshilla të tjera të menaxhimit. Kerkim...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Blv. Deshmoret e Kombit,Twin Towers Business Center - Kati 2,
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 27-09-2019 edhe 8 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Specialist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
27-09-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

EUROPEAN ACADEMY kerkon te punesoje 3 vajza estetiste per Qendren LOTUS WELLNESS AND SPA.

Kualifikimet

- Prezence e bukur.
- Te kete njohuri ne sherbimet e estetikes (masazh, manikyr, pedikyr, depilime).
- Te kete njohuri ne perdorimin e produkteve estetike.

- Minimimi 6 muaj eksperience.

Shënime


Dergoni CV tuaj ne adresen e-mail: [email protected]
Telefon: 355 67 500 0554
Personat do te kontaktohen nga sekreteria per te zhvilluar nje interviste prane zyrave tona.
Twin Towers Business Center - Kati 2°,
Bulevardi Deshmoret e Kombit, Tirana - Albania 1001Twin Towers, 10001 Tirana, Albania


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".