Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Abissnet Sh.A.

ABISSNET është kompania e dytë më e madhe në vend që kryen veprimtarinë e saj në fushën e telekomunikacionit. Abissnet ofron disa shërbime, internet, telefoni, hosting, domain, etj. Abissnet mbulon 90% të territorit të Shqipërisë. Pranë jush duke garantuar cilësi maksimale të shërbimit. Në një kohë ku telekomunikacioni është bërë domosdoshmëri e pashmangshme e përditshmërisë, është prioriteti i tyre t’u përgjigjen nevojave tuaja...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rr.Ismail Qemali. pallati Abissnet
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: +355 4 308323 ext 223
  • Mobile: 06606603
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 26-09-2019 edhe 4 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
26-09-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

ABISSNET është kompania e dytë më e madhe në vend që kryen veprimtarinë e saj në fushën e telekomunikacionit. Abissnet ofron disa shërbime, internet, telefoni, hosting, domain, etj.
Abissnet mbulon 90% të territorit të Shqipërisë.

Për fuqizimin e personelit dhe zhvillimin e njësive, ne kërkojmë të punësojmë: Menaxher/e i Shitjeve.

Detyrat

1. Prezanton dhe shet produktet dhe sherbimet e kompanise tek klientet potenciale.
2. Mban marredhenie duke i kontaktuar vazhdimisht klientet ekzistues te portofolit.
3. Pergjigjet kerkesave specifike te klienteve.
4. Pergjegjes per mirembajtjen dhe update-in e klienteve biznes.
6. Menaxhon dokumentacionin dhe kontratat me klientet.

Kualifikimet

- Eksperiencë më shumë se një vit në pozicione të ngjashme.
- Të ketë njohuri shumë të mira të gjuhës angleze, preferohen dhe gjuhë të tjera të huaja të dyta.
- Të ketë aftësi shumë të mira komunikuese dhe drejtuese.
- Aftësi për të punuar nën presion dhe në grup.
- Njohuri shumë të mira të programeve kompjuterike.

Shënime


Nese jeni person me ambicie dhe deshire per te ecur perpara mos nguroni te aplikoni.
Të interesuarit të dërgojnë CV-në në adresën e-mail: [email protected]

Abissnet nxit zhvillimin e karierave dhe promovon talentet.


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".