Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Pejo

Pejo 2018 shpk

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 26-09-2019 edhe 4 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Ekonomist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
26-09-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Firma Pejo 2018 shpk eshte nje firme distribucioni produktesh ushqimore e cila kerkon te punesoje ekonomist te brendshem.

Detyrat

Pershkrimi i punes:
•Rregjistrimi periodik i faturave blerjeve/shitjeve
•Rregjistrimi i hyrje daljeve ne magazine
•Rregjistrimi i dokumentave te bankes edhe arkes si dhe ndjekja e tyre
• Rakordime me bankat, balancat e llogarive mujore, kontrolli saktesise se regjistrimeve te transaksioneve bankare ne kontabilitet
•Të mbikqyri në vazhdimësi dhe me përpikmëri proceset financiare, të kryej analiza/kontrolle të rregullta të faturimeve & pagesave të klienteve duke evidentuar klientët me probleme në likuidime;
• Të mbaj raportet me klient-furnitor për ceshtjet financiare.

Kualifikimet

Kerkesat qe duhet te permbushin kandidatet:
- Te kete mbaruar fakultetin ekonomik.
- Te kete 5 ose me shume vite eksperience ne kete sektore.
- Deshire per te punuar edhe rritur profesionalisht.
- Te perdore mire programin financiar: Bilanc, Financa 5.
- Te zoteroje aftesi te mira komunikuese edhe pune ne grup.

Shënime


Nese jeni te interesuar per kete pozicion pune,ju lutem dergoni CV-ne ne adresen:
[email protected]


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".